NL10 KK vs ??

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leho57
    Grinder
    • Nov 2008
    • 664

    #1

    NL10 KK vs ??

    Tervist,
    minu esimene käe postitus ka. Tahaks lühidat tagasisidet kas sinnamaani mängisin kätt õigesti ning mis oleks edasine õigeim liigutus:

    Boss Media (IPN) No-Limit Hold'em, €0.10 BB (10 handed) - BossMedia Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 (€8.95)
    CO (€9.85)
    BB (€10.10)
    Hero (UTG) (€8.79)
    UTG+2 (€15.47)
    MP2 (€6.64)
    SB (€9.90)
    Button (€9.33)
    UTG+1 (€6.96)
    MP1 (€10)

    Preflop: Hero is UTG with K, K
    Hero bets €0.40, 1 fold, UTG+2 calls €0.40, MP1 calls €0.40, 6 folds

    Flop: (€1.35) 9, 3, 6 (3 players)
    Hero bets €1.35, 1 fold, MP1 calls €1.35

    Turn: (€4.05) J (2 players)
    Hero bets €3, MP1 calls €3

    River: (€10.05) 7 (2 players)
    Hero ???

    MP1 siis VPIP 46/ PFR 22/ AF 4/Hands 41
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #2
    Re: NL10 KK vs ??

    bet 4 ja foldi kui raiseb. Mingi TT, 88, maksavad küll.

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #3
      Re: NL10 KK vs ??

      kuna kutt on yliagro siis v6id check-callida ka.

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: NL10 KK vs ??

        alaska ja tdx, pange tähele, et herol on riveriks järgi ainult 4 eurot

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #5
          Re: NL10 KK vs ??

          Sellise venna vastu olen ma alati riveris nupud sisse lükanud. Never-ever ei tee seal midagi muud.

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #6
            Re: NL10 KK vs ??

            selge, tänud vastuste eest.

            ma igatahes tõmbasin kergelt jahedaks ning checkisin. sama tuli vastaselt ning võit mulle. ta muckis kaardid seega ma ei tea mis tal oli ka.

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #7
              Re: NL10 KK vs ??

              Ma ei checkiks, sest kui ta viimased nupudki sisse lükkaks riveris, ei suudaks ma foldida. Selline donkey mofo võis ju ka kõrge -kaardiga järgi callida.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL10 KK vs ??

                arrrrrrr-innnnnnnnnn

                Comment

                • mihke666
                  FPP Pro
                  • Jan 2009
                  • 228

                  #9
                  Re: NL10 KK vs ??

                  rofl-in

                  Comment

                  Working...