NL10 set vs???

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RistoR
    Jube Noob
    • Dec 2008
    • 117

    #1

    NL10 set vs???

    Tahaks siis teada kas oli õige fold või vastane lihtsalt mingi ülepaariga tahtis mind potist välja pushida??? Vastase kohta teada umbes 300 kätt ja näitajad 14/7/3. Tundus kuidagi väga solid mängija ja sai folditud.

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (9 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    MP3 ($4.40)
    CO ($1.85)
    Button ($1.80)
    SB ($4.65)
    BB ($9.20)
    UTG ($10.60)
    UTG+1 ($10.10)
    MP1 ($16.70)
    Hero (MP2) ($17.75)

    Preflop: Hero is MP2 with 5, 5
    3 folds, Hero bets $0.40, 3 folds, SB calls $0.35, BB calls $0.30

    Flop: ($1.20) 6, 5, 4 (3 players)
    SB checks, BB checks, Hero bets $0.80, 1 fold, BB raises to $2, Hero calls $1.20

    Turn: ($5.20) J (2 players)
    BB bets $3.40, Hero folds

    Total pot: $5.20 | Rake: $0.25
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: NL10 set vs???

    Ma ei foldiks kunagi seda.

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #3
      Re: NL10 set vs???

      never-never ei foldi

      väga ülepaari moodi tundub. ja tema ranges ei ole ka väga tihti käsi mis sellel flopil rea oleks hittinud. pigem mastidraw oli ja loogiline cbet peale flopi raise'i

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: NL10 set vs???

        never ever ei usu et sai 6 seti, paneks nuppe.

        Comment

        • RistoR
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 117

          #5
          Re: NL10 set vs???

          Ok tänud vastuste eest. Tagantjärele mõtlen, et oleks pidanud callima. Oli mul ju siiski korralik preflop raise. Lihtsalt tundus, et kuna ta BB siis äkki callis mind 78, 66 oli ka väike mõte. Oleks natuke loosem mängija olnud, oleks kindel call olnud. Tema agressiivsus turnil kuidagi lõi pahviks ja kuna muidu ta mulle selliste liigutustega silma ei paistnud siis foldisin. Muidugi võis mu otsust mõjutada ühe mu seti purustamine flushi poolt natuke enne seda kätt.

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #6
            Re: NL10 set vs???

            Mõned klounid callivad lihtsalt AAga ka nii. Nii, et poh. ma lükkaks igatpidi nuppe.

            Comment

            • UdusOlevSiil

              #7
              Re: NL10 set vs???

              Kindlasti tasuks buppe panna. Vahel küll kaotad siin, kuid ma olen kindel et vastasel on siis piisavalt tihti kehvem käsi, et see oleks kasumilk liigutus.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #8
                Re: NL10 set vs???

                Elusees ei foldi. Siin saaks foldida ainult siis, kui oled 10 aastat kellegagi koos mänginud ja tead, et Ta ilma top setita ei reraise lol!!
                NL10's ei ole see igatahes never ever fold!

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #9
                  Re: NL10 set vs???

                  Mina ei foldi mitte ühelgi flopil setti ja paneks flopil ka antud olukorras reraise otsa.

                  Comment

                  Working...