NL2 paar küsimust

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • voobel
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 4

    #1

    NL2 paar küsimust

    mängin 888's NL2 full ringi kuuel laual. lauad valin players/flop suuruse järgi. kasutasin alguses teejuhina Ranka tabelit mängitavate käte range tajuma saamiseks. enda 5000 mängitud käe jooksul on tekkinud möned küsimused.
    statistika on selline (kas on mingeid leake näha?):


    1. madalad pocketid preflop (22-77). kuidas mängida preflop? kui suurte panustega kaasa minna? just early positionitest bettimine on minu jaoks küsimärgi all.
    2. mis olukorras on limpimine köige öigem valik?

    tänud!
    Last edited by voobel; 15.07.12, 00:59.
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #2
    Re: NL2 paar küsimust

    Esmalt alustame sellest, et ÄRA KUNAGI LIMBI. Laudu validses ära vaata üldse softi poolset statistikat(kui just mingid ulme statsid seal pole), vaid istu lauas, tagi nitregid ära ja jälgi palju fishe on. Passiivsust võiksid ka vähendada. 3beti oma käsi julgemalt, muidugi kui mingi nit vastas pole. BU/CO võid ka oma range laiendada ja coldcallida/avada suited connectoritega.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3
      Re: NL2 paar küsimust

      85% 3beti call on ikka väga tõsine leak. Mis kätega sa seda teed?

      Comment

      • voobel
        Räme Fish
        • Apr 2011
        • 4

        #4
        Re: NL2 paar küsimust

        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
        85% 3beti call on ikka väga tõsine leak. Mis kätega sa seda teed?
        ilmselt see on sellest, et ei ole suutnud oma monster kätega alla anda. püüan seda viga vältida edaspidi.

        aga tänan tähelepanu eest !
        aga selline küsimus veel, et kui mul on käes nt 99, enne floppi callisin MP'lt 14/8 mängija (1.1k handi pöhjal, häid tulemusi ja head mängu näitand) 7-sendise UTG'lt tehtud panuse. flopis oleme löpuks kolmekesi, üks üliloose mängija pooliku stackiga callis ka. flop on TJQ rainbow. hea mängija teeb enne mind ligi 3/4 poti suuruse panuse. callin. fish läheb all-in enda 1.10$'ga, hea mängija raiseb mind all-in'i. kuidas käitud?
        ja selline küsimus veel, et kuidas köige paremini saada kätte head valuet erinevat tüüpi mängijatelt, kui hitin flopi tugevalt? eriti just nende poolikute stackide vastu.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL2 paar küsimust

          99 On fold flop NL2 3 way, sa lähed setti hittima, see draw on liiga nõrk mis sul on, võid vabalt juba drawing dead olla ja kui hitidki rea, siis kinni ei maksta kehvemaga.

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: NL2 paar küsimust

            Algselt postitas voobel Vaata postitust
            selline küsimus veel, et kuidas köige paremini saada kätte head valuet erinevat tüüpi mängijatelt, kui hitin flopi tugevalt? eriti just nende poolikute stackide vastu.
            Microlimiitides beti flop,beti turn ja river.Kui vastane on pooliku stackiga-pane ta juba turnis all inn.

            Comment

            • voobel
              Räme Fish
              • Apr 2011
              • 4

              #7
              Re: NL2 paar küsimust

              googeldasin veits eneseharimiseks ja leidsin hunniku häid teemasid, millest mitmed olen nüüd juba läbi lugenud ja midagi körva taha pannud. soovitan teistelegi, kes soovivad head lugemist. http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/

              Comment

              • timz0333
                Pokkeritark
                • Mar 2009
                • 6322

                #8
                Re: NL2 paar küsimust

                Algselt postitas voobel Vaata postitust
                googeldasin veits eneseharimiseks ja leidsin hunniku häid teemasid, millest mitmed olen nüüd juba läbi lugenud ja midagi körva taha pannud. soovitan teistelegi, kes soovivad head lugemist. http://forumserver.twoplustwo.com/78...ntents-397190/

                Ranka tabel.
                Ütleb rohkem kui tuhat teemat!

                Comment

                • Cypher0
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 1512

                  #9
                  Re: NL2 paar küsimust

                  Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                  Ranka tabel.
                  Ütleb rohkem kui tuhat teemat!
                  Julgen vastu vaielda. Ranka tabel õpetab õigeid klikke tegema, aga need teemad teevad selgeks, miks need klikid kasulikud on ja õpetavad õigesti mõtlema. Kohustuslik lugemine kindlasti igale edasipürgivale mikromehele.

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #10
                    Re: NL2 paar küsimust

                    Päris tabeli järgi mängida ikka õige ei ole, aga eks ta annab algse pildi/juhised kust alustada...

                    Comment

                    Working...