NL 10 flopatud set, kas going broke?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Unfinished
    Julm Donk
    • Sep 2011
    • 41

    #1

    NL 10 flopatud set, kas going broke?

    Kas preflop 3bet call OOP on OK? Arvestades, et vastane on piisavalt tight, et omada korralikku kätt ja stacki peale mängida, kui seti flopan?


    Party Poker $10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1812943
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Vastane 15/13/3b 11.8/h:55

    SB: $10.42
    Hero (BB): $11.20
    UTG: $10.15
    MP: $11.78
    CO: $10.69
    BTN: $10.53

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with T T
    UTG raises to $0.30, 1 fold, CO raises to $1, 2 folds, Hero calls $0.90, 1 fold

    Flop: ($2.35) Q T A (2 players)
    Hero checks, CO bets $1.40, Hero raises to $3, CO raises to $7.15, Hero ?
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #2
    Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

    Ei ole ok.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

      ei

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

        Mille järgi sa arvad, et vastane on piisvalt tight, kui 3b on 11.8? Sample olematu, aga siiski. Fold pre.

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #5
          Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

          Ei ole ok, kuna a) ta ei maksa sulle piisavalt tihti välja ja b)kui hitid, ei ole sul showdowniks alati parim käsi, ehk siis fold pre. Kui juba läks siis läks, ega sa praegu ei foldi enam kuskile.

          Comment

          • Unfinished
            Julm Donk
            • Sep 2011
            • 41

            #6
            Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            Mille järgi sa arvad, et vastane on piisvalt tight, kui 3b on 11.8? Sample olematu, aga siiski. Fold pre.
            ma pole küll eriline pokkerigeenius, ent minu silmis on parim indikaator siin vp/pfr, mis suurendab premium kätte hulka.

            Comment

            • Unfinished
              Julm Donk
              • Sep 2011
              • 41

              #7
              Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

              Ok, preflop on tehtud mistake. Mis edasi sellise flopi puhul?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                see ei näita ta 3beti. On 15/13 kelle 3bet on 1% ja on ka neid, kel see on 8%. Lisaks veel meie call ei close actionit ja peame kogu käe OOP mängima.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #9
                  Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                  on seal üldse käsi millega ma selle 3beti callin siis?
                  KK.AA 4bet ja ülejäänud foldi?
                  QQ on küll nadi vähe foldida seal?

                  Comment

                  • donkament
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1945

                    #10
                    Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                    Algselt postitas BentleyMulsanne
                    Sellisel limiidil vp/pfr ja 3bet %`ga on veel midagi teha aga üleva jooksete te kohe bustoks, kuna rangedega manipuleeritakse piisavalt.
                    kui üleval?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #11
                      Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                      16nl obv

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #12
                        Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                        Algselt postitas BentleyMulsanne
                        Sellisel limiidil vp/pfr ja 3bet %`ga on veel midagi teha aga üleva jooksete te kohe bustoks, kuna rangedega manipuleeritakse piisavalt.
                        Lol. Pokker Eesti Tarkadelt.

                        Mis edasi, ise vastasid ju: "et omada korralikku kätt ja stacki peale mängida, kui seti flopan?"

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #13
                          Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                          kas professori video pidi tulema 6maxist, DoNidest, SNGdest või MTTdest?

                          Comment

                          • udikaz
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1946

                            #14
                            Re: NL 10 flopatud set, kas going broke?

                            tal kõikideks formaatideks sama taktika. monsteritega limbi ja kõik teised käed fold pre. ja kui on 4212345111-s hand siis shove any two sest hitid. samamoodi 4212345151 hand.true story - ez game.

                            Comment

                            Working...