ZOOM NL50 middle set

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    ZOOM NL50 middle set

    Kas on standard bustosse minemise koht või leiab ka foldi üles?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: ZOOM NL50 middle set

    logish ju, eriti arvestades actionit ja su stacki. Oleks 100bb siis kratsiks korra pead, aga vaakumis ez call ikkagi

    Comment

    • Svenza
      Svetlana aka Buldooser
      • Oct 2008
      • 3591

      #3
      Re: ZOOM NL50 middle set

      Einoh, see on selge jah. Pigem pidasingi silmas mida 100BB-ga teha. Obv nut flush vastas ja nägemist.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: ZOOM NL50 middle set

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Einoh, see on selge jah. Pigem pidasingi silmas mida 100BB-ga teha. Obv nut flush vastas ja nägemist.
        Suht BE call flushi vastu, kergelt -EV.. $17 callida, et võita ca $62.
        100bb'ga calliks ka, aga eriti õnnelik selle üle pole, sest tihti on see flush neil olemas ka.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: ZOOM NL50 middle set

          Nagu öeldud, tundmatu vastu ei foldi ka 100bb

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: ZOOM NL50 middle set

            Mis sul selline poolik stack on?

            Comment

            • anatoli grinder
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2010
              • 337

              #7
              Re: ZOOM NL50 middle set

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Mis sul selline poolik stack on?
              Ütles ju , et flush oli vastas ja nägemist. Järelikult rohkem polnud raha.

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #8
                Re: ZOOM NL50 middle set

                Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                Mis sul selline poolik stack on?
                Mõtlesin, et poole stackiga on lihtsam nuppe sisse saada.

                Comment

                Working...