ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsiq
    Julm Donk
    • Jun 2011
    • 65

    #1

    ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

    CO - üle 30 käe (jah mitte eriti palju) , Steal 55 .
    Kui oleks Buttoni steal siis ok A8o 3B. Ja suht vähe tõstsin ka, niiet 90% rangega jätkab ta NL10 nagunii vb.
    Peab vist olema ettevaatlikum, kui callivad minu 3B, et ei paneks end raskesse olukorda.

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) ZOOM - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $12.43
    Hero (SB): $10.33
    BB: $12.38
    UTG: $7.07
    MP: $13.36
    CO: $9.95

    Hero posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has A 8

    fold, fold, CO raises to $0.25, fold, Hero raises to $0.70, fold, CO calls $0.45

    Flop: ($1.50, 2 players) 3 9 A
    Hero bets $0.70, CO raises to $1.60, Hero calls $0.90

    Turn: ($4.70, 2 players) 6
    Hero checks, CO checks

    River: ($4.70, 2 players) 8
    Hero checks, CO bets $4.49
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #2
    Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

    ise ei 3betiks A8o-ga.
    c-betiks ka pisut suuremalt
    paneks 90-1.1 sinna ise ja flopi 3betile foldiks.

    as played riveril vist peab callima, kuigi jube kahtlane tundub see käsi algusest lõpuni.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

      Nu siin on prf ainult 2 varianti - 3b või fold.
      C-bet suuremalt ca $1 jah nagu Poke juba mainis ja as played kui saad raise flopil, siis ilmselt foldiks ära.. Sitem käsi ei raise Sind seal kui Sa oled eelnevalt teda prf 3bettinud.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

        Suur viga on preflop tehtud juba, edasi on väga raske. Nii väikselt võid positsioonist 3bettida, mitte OOP, kus vastane palju suurema rangega sind callida ning edasi perfektsemalt mängida saab.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

          camu, kas 3b OOP option ei tule kõne alla, kui obv 3bettida suuremalt?

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #6
            Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            camu, kas 3b OOP option ei tule kõne alla, kui obv 3bettida suuremalt?
            Tuleb ning see üsna standard paljude puhul tänapäeval.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

              Muarust ka.. Tahtsin kinnitust, et sain su jutust valesti aru, et OOP eivõiks nagu A8o 3bettida stealerit.. tunduski väga weirdo strateegia :D

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

                Kui fold to 3bet või fold to cbet 3bet potis on high, siis 3beti kasvõi any two ja barrelda:)

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #9
                  Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

                  ma jätaks A8o resteali oma nl10 arsenalist välja. Restealideks on palju paremaid käsi kui A8o, mis on üks sitemaid offsuited ässasid. Resteali parem kätega mis võivad hästi flopata ja ei ole domineeritud nt suited connectorid või lihtsalt oma folding range top kätega, millega callimine pre oleks slightly -EV. Muidugi jättes välja juhud, mil any2 3bettimine on kasumlik ehk vastane foldib 3betile liiga palju in general ega hakka vastu. A8o-ga A high flopil 3bet potis actionit saades on micro stakes mängijad tihtipeale sitas olukorras, kuna nad ei beadi eriti midagi, kuid alla anda ka ei taha ning sinna osa winratest ka jääb.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    ma jätaks A8o resteali oma nl10 arsenalist välja. Restealideks on palju paremaid käsi kui A8o, mis on üks sitemaid offsuited ässasid. Resteali parem kätega mis võivad hästi flopata ja ei ole domineeritud nt suited connectorid või lihtsalt oma folding range top kätega, millega callimine pre oleks slightly -EV. Muidugi jättes välja juhud, mil any2 3bettimine on kasumlik ehk vastane foldib 3betile liiga palju in general ega hakka vastu. A8o-ga A high flopil 3bet potis actionit saades on micro stakes mängijad tihtipeale sitas olukorras, kuna nad ei beadi eriti midagi, kuid alla anda ka ei taha ning sinna osa winratest ka jääb.
                    Sellised nõrgad Ax käed minu jaoks suht head 3b-bluffimiseks, nii IP kui ka OOP, sest tänu blockeritele on:
                    1) vähem AK-AJ ranges
                    2) väiksem võimalus, et A boardile tuleb, kui villainil samuti Ax ja siis saab poti enamasti ka cbetiga maha

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: ZooM NL10 - A8o liiga loose 3b vs. high steal % ?

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      Sellised nõrgad Ax käed minu jaoks suht head 3b-bluffimiseks, nii IP kui ka OOP, sest tänu blockeritele on:
                      1) vähem AK-AJ ranges
                      2) väiksem võimalus, et A boardile tuleb, kui villainil samuti Ax ja siis saab poti enamasti ka cbetiga maha
                      blockerite olulisus tuleb rohkem välja 4bet bluffimisel e re-restealimisel, mitte 3bet bluffimisel IMO, kuigi mingi roll neil ka 3beti puhul on.

                      Anyway kogu mu jutu point oli see, et nl10 mängijad on sellisel tasemel, et selliste sittade offsuit kätega satutakse postflop hätta, seega ma soovitaksin neil mitte 3bettida käsi, mille equity on vastase calling range vastu kõige sitem. Ma soovitaks pigem 3bettida kätega, mis võivad flopata equityt juhul kui vastane ei taha alla anda postflop. Kui postflop mängima õpivad korralikult, siis 3bettigu millega tahes.

                      Comment

                      Working...