ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsiq
    Julm Donk
    • Jun 2011
    • 65

    #1

    ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

    BTN 8 käe peale 25/25 3B 33
    UTG 10 käe peale 50/40

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) ZOOM - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BTN: $22.16
    SB: $9.77
    BB: $9.34
    UTG: $19.88
    Hero (MP): $18.35
    CO: $12.55

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has T T

    UTG raises to $0.25, Hero calls $0.25, fold, BTN calls $0.25, fold, fold

    Flop: ($0.90, 3 players) 8 T 3
    UTG checks, Hero bets $0.45, BTN calls $0.45, fold

    Turn: ($1.80, 2 players) J
    Hero bets $1.05, BTN calls $1.05

    River: ($3.90, 2 players) 7
    Hero checks, BTN bets $5.00
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2
    Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

    pre call on fine , flopil paneks rohkem 0.75 nt , turnil kuskil 1.75. Riveri kaart on suht okse ikka , pigem betiks 1/2 poti riveril ja foldiks raisele ? Kui checkisid siis pigem foldiks arvestades kui vähe raha me sisse pannud oleme vs tema overbet river.

    Comment

    • absoluutselt
      Julm Donk
      • Dec 2011
      • 71

      #3
      Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

      miks pre call fine on? pmst kui sa lihtsalt callid pre siis mis on su eesmärk? setmineda ja foldida overitega flopile?. 2,5bb kisendab nõrkuse järgi utgst. seda enam et on üsna kindel, et ka bu/või blindid flativad selle, või üdlse squizivad. miks mängida vabatahtlikult TTd mitme vastase vastu? kindel isolation tuleks siin fishile teha. Sealt su probleemid hakkasidki.

      kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

        Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
        miks pre call fine on? pmst kui sa lihtsalt callid pre siis mis on su eesmärk? setmineda ja foldida overitega flopile?. 2,5bb kisendab nõrkuse järgi utgst. seda enam et on üsna kindel, et ka bu/või blindid flativad selle, või üdlse squizivad. miks mängida vabatahtlikult TTd mitme vastase vastu? kindel isolation tuleks siin fishile teha. Sealt su probleemid hakkasidki.

        kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..
        not rly .. ma ei paneks ever utg raisele TTga pf otsa ..
        beti lihtsalt floppi ja turni rohkem ..

        Comment

        • absoluutselt
          Julm Donk
          • Dec 2011
          • 71

          #5
          Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          not rly .. ma ei paneks ever utg raisele TTga pf otsa ..
          beti lihtsalt floppi ja turni rohkem ..
          srsly?

          nl10, zoom etc.... isegi avg tag avab utgst nl10 JT KQ KJ jne...

          aga ok, igaüks pelab omamoodi
          Last edited by absoluutselt; 02.05.12, 12:17.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #6
            Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

            Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
            isegi avg tag avab utgst nl10 JT KQ KJ jne...
            Ja mis siis sellest?

            Comment

            • absoluutselt
              Julm Donk
              • Dec 2011
              • 71

              #7
              Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

              Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
              Ja mis siis sellest?
              miks mitte poti ehitada nõrgema handi vastu? kui foldib saad raha + blindid endale. kas ma olen selle mängu eesmärgist valesti aru saanud?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                miks mitte poti ehitada nõrgema handi vastu? kui foldib saad raha + blindid endale. kas ma olen selle mängu eesmärgist valesti aru saanud?
                Järelikult oled valesti aru saanud.

                3bettides ta foldib kõik nõrgemad käed ja jätkab tugevamatega/flippidega. Milleks luua endale selliseid olukordi?

                Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
                Kui checkisid siis pigem foldiks arvestades kui vähe raha me sisse pannud oleme
                See palju raha me potti pannud oleme, on täiesti ebaoluline. Oluline on meie käigu EV. Kui donk openshoveb 100bb ja meil on AK bb peal, kas me siis foldime, kuna meil on pangas ju ainult blind ja call on osa tema range vastu -EV? "Me oleme potti vähe investeerinud" on vale mõtteviis, mis viib tihtipeale liiga n.ö "safelt mängimiseni" ja close spottides value kaotamiseni.

                As played, bet flop suuremana, bet turn suuremana ja b/f river poole poti kanti.

                Comment

                • absoluutselt
                  Julm Donk
                  • Dec 2011
                  • 71

                  #9
                  Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  Järelikult oled valesti aru saanud.

                  3bettides ta foldib kõik nõrgemad käed ja jätkab tugevamatega/flippidega. Milleks luua endale selliseid olukordi?
                  Teoreetiliselt õige.

                  Kus tõmmata sinu jutu järgi piir? Kas JJ smoothcallid? Sellistes panustes ei ole mõtet üle mõelda, kui sul on hand, siis beti, raise ja shove, kui ei, siis fold. Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud.
                  Last edited by absoluutselt; 02.05.12, 13:21.

                  Comment

                  • absoluutselt
                    Julm Donk
                    • Dec 2011
                    • 71

                    #10
                    Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                    Ehk siis nüüd kogu pokkeriprodes foorum leiab, et õigem on lihtsalt callida late pos TT. Ja ma olen aetud segadusse, kui mu databaseis on TT üks enim teenivaid hande. Mida ma siis edasi teen :D

                    Comment

                    • metsiq
                      Julm Donk
                      • Jun 2011
                      • 65

                      #11
                      Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                      Ma ise mõtlen, et fishi UTG vastu Raise TT ( ma paneks fishi UTG rangeks -20% vb.) ja minu järel ei tule suvalised käed ka kaasa siis, kui olen isoleerinud. Jään vähemal 1vs1 ja oskan mingi range määrata . Kui ta reraiseb mind siis võin rahulikult foldida, kui callib, tuleks flop ja turn rohkem bettida sellel boardil ja kui on saabas river siis kas check fold või bet fold. Ise valisin check fold selles olukorras.

                      Comment

                      • Mrt1989
                        Grinder
                        • Mar 2010
                        • 999

                        #12
                        Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                        donkament: Ma rääkisin hero poolt välja toodud käest ,mitte suures plaanis. Antud juhul väga ei kisu riveri overbetti callima.

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #13
                          Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                          Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                          Kus tõmmata sinu jutu järgi piir? Kas JJ smoothcallid?
                          see, millega ma callin/3betin sõltub laua dünaamikast ja mängijatest. Pole olemas kindlat vastust sellele küsimusele.

                          Mis plaan on 4bet saades?

                          Random UTG-d ma tõesti ei 3betiks TT-ga pea 180BB deep effective stackidega. Ma ei tahaks selliste stackidega 3bet potis TT-ga postflop tugevama range vastu mängida. See et "Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud." on täiesti vale argument antud olukorras IMO, sest meil puudub info vastase kohta. Me ei saa teda donkiks sildistada. 10 käe kohta 50/40 ei ütle meile midagi, eriti ZOOMis. Ta võib lihtsalt paar korda olla oma btn-i raisenud. Kui puudub täpne info mängija kohta, siis on kõige rohkem +EV käsitleda teda kui tüüpilist regular TAG-i, kelle sarnaseid võib sel limiidil kõige rohkem leida.

                          Kuigi ma ise olen ka kasutanud tihti sõna "enamus" sellistes olukordades, siis olen üritanud selle kasutamist vältida, kuna tegemist on kõige lihtsama demagoogilise argumendiga oma seisukohtade kaitseks. Võin vastuargumendina oma kogemustest lähtuvalt esitada, et micro regularid on enamuses üsna aldid 3bettidele foldima ning ei tee metagame, seega ma pigem 3betiks neid polariseeritud rangega, millega on lihtsam otsuseid teha, kui 4beti saame ning jätaks 3bet-rangest välja käed, millel on suur postflop value, kuid mis ei mängi hästi 3betted ja 4betted pottides standard regulari vastu.

                          Comment

                          • absoluutselt
                            Julm Donk
                            • Dec 2011
                            • 71

                            #14
                            Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                            Algselt postitas donkament Vaata postitust
                            see, millega ma callin/3betin sõltub laua dünaamikast ja mängijatest. Pole olemas kindlat vastust sellele küsimusele.

                            Mis plaan on 4bet saades?

                            Random UTG-d ma tõesti ei 3betiks TT-ga pea 180BB deep effective stackidega. Ma ei tahaks selliste stackidega 3bet potis TT-ga postflop tugevama range vastu mängida. See et "Enamus Micro n00be ei foldi sinu late pos raise peale oma handi, kui nad juba mingid sendid on investeerinud." on täiesti vale argument antud olukorras IMO, sest meil puudub info vastase kohta. Me ei saa teda donkiks sildistada. 10 käe kohta 50/40 ei ütle meile midagi, eriti ZOOMis. Ta võib lihtsalt paar korda olla oma btn-i raisenud. Kui puudub täpne info mängija kohta, siis on kõige rohkem +EV käsitleda teda kui tüüpilist regular TAG-i, kelle sarnaseid võib sel limiidil kõige rohkem leida.

                            Kuigi ma ise olen ka kasutanud tihti sõna "enamus" sellistes olukordades, siis olen üritanud selle kasutamist vältida, kuna tegemist on kõige lihtsama demagoogilise argumendiga oma seisukohtade kaitseks. Võin vastuargumendina oma kogemustest lähtuvalt esitada, et micro regularid on enamuses üsna aldid 3bettidele foldima ning ei tee metagame, seega ma pigem 3betiks neid polariseeritud rangega, millega on lihtsam otsuseid teha, kui 4beti saame ning jätaks 3bet-rangest välja käed, millel on suur postflop value, kuid mis ei mängi hästi 3betted ja 4betted pottides standard regulari vastu.
                            su jutt on väga ilus, ilmekas ja ilusti kirjutatud, ma saan aru sellest ja ma täielikult nõustun sellega, kuni meil vastase vastu mingitki muud informatsiooni pole, peale random utg

                            see on umbes nagu sama, et siin foorumist (olen mitmes kohas lugenud) öeldakse, et standard on bettida 3bet potis cbetiks 1/2 pot'ist.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #15
                              Re: ZooM NL10 - Pre raise ja turn bet rohkem?

                              Algselt postitas absoluutselt Vaata postitust
                              kui sa oleks pre 3betinud ja pannud 2/3 flop, turn ja river siis sa poleks seda handi siia postitanud, ehk siis betsizing tuleb korda teha..
                              Seriously? c-betid 3bet potis 2/3 sizinguga? Ka missed AJo'd T 3 2 raindbow boardil?

                              Comment

                              Working...