NL10 Flop top 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • absoluutselt
    Julm Donk
    • Dec 2011
    • 71

    #1

    NL10 Flop top 2

    PokerStars - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $13.11
    BB: $13.01 on 60 handi peale 18/9 AF1,5
    UTG: $10.00
    CO: $10.04
    Hero (BTN): $14.30

    AK ta egatahes 3betib preflop, ainuke teadmine, mis mul tema kohta on..

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has 6 A

    fold, fold, Hero raises to $0.30, fold, BB calls $0.20

    Flop: ($0.65, 2 players) 6 2 A
    BB checks, Hero bets $0.52, BB calls $0.52

    Turn: ($1.69, 2 players) 5
    BB checks, Hero bets $1.36, BB raises to $3.00

    Kas easy shove? Ma lihtsalt ei näe, millega ta siin raiseks. Seal raiseda Ax tundub idiootne, nagu mu betsizing oleks liiga vähe value't haarav tema jaoks.
  • absoluutselt
    Julm Donk
    • Dec 2011
    • 71

    #2
    Re: NL10 Flop top 2

    Lisaks ta just võitis eelmise handi surudes AKs preflop all in. See külvas minu jaoks veelgi segadust. Tavaliselt mängijad peale suure poti võitmist ei commiti ennast väga kergelt järgneval handil.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL10 Flop top 2

      call

      mis river?

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: NL10 Flop top 2

        Call/call imo pm kõik riverid. Ja kui checkib siis bet.

        Comment

        • absoluutselt
          Julm Donk
          • Dec 2011
          • 71

          #5
          Re: NL10 Flop top 2

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          call

          mis river?
          Kolmandat päeva jooksen ainult settide ja runner-runnerite vastu nii et foldisin pikemalt mõtlemata. Tegelt oleks pidanud vast callima.

          Aga mis teeksid, kui river oleks näiteks blank Q ja ta leadiks 4,5$ ?

          Kui ma nüüd hommikul värske peaga vaatan siis fold tundub tõesti natuke kohatu, kuid ma tol momendil veidi passive tilt'is ka ei tahtnud panna ennast riveril raske otsuse vastu.

          Aga mis rangega siin 18/9 sellist turni raiseks? Ma tean, et mind beadib momendil 3 handi, ehk siis 22 / 55 / 66 /34, mis on kõik tema range's niivõrdkuivõrd sees, aga mille muuga ta seal valuebetiks?
          Last edited by absoluutselt; 10.04.12, 09:55.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: NL10 Flop top 2

            60 kätt ei ole väga tõepähe võetav sampel, kui on väike 3bettija võib vabalt suured Ax'id bluffiks keerata...
            ATs+, AJo+ näiteks(vähemasti top'i sellest rangest), rääkimatta et teeb sellist mängu kindlasti A2, A5 kätega...
            seega ise samuti calliks ja calliks/betiks ka enamus rivereid...
            turni ei foldiks never

            Comment

            • absoluutselt
              Julm Donk
              • Dec 2011
              • 71

              #7
              Re: NL10 Flop top 2

              Kas oleks mõni river, mille peale leiaks riveril 2/3 leadi peale foldi?

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL10 Flop top 2

                lol turn fold

                v6ta seda kui nut full house draw siis

                turn on pmslt min raise 130bb deep

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: NL10 Flop top 2

                  ofc on rivereid mida foldida

                  sp ytlesingi ju et n2ita riveri kaarti ja mis vastane teeb

                  pmslt turni fold on fundamentaalne viga ja ei ootanud elusees et sa fold

                  sest sul oddsid callida top full house drawiga kasv6i

                  Comment

                  • absoluutselt
                    Julm Donk
                    • Dec 2011
                    • 71

                    #10
                    Re: NL10 Flop top 2

                    Algselt postitas q_q Vaata postitust
                    ofc on rivereid mida foldida

                    sp ytlesingi ju et n2ita riveri kaarti ja mis vastane teeb

                    pmslt turni fold on fundamentaalne viga ja ei ootanud elusees et sa fold

                    sest sul oddsid callida top full house drawiga kasv6i
                    Ma tean, et isegi nitty selle foldi kohta öelda on liiga hästi, aga passive tilti sattudes (eriti kui on viimasel ajal kombeks halvasti runnida) on üsna lihtne ja selles antud olukorras otsis aju ilmselgelt iga võimalikku ettekäänet, et fold nupp alla vajutada. Üldjuhul sellist laydowni muidugi ei tee. (st ma ei õigusta hetkel siin oma foldi)

                    Aga mis riveri peale foldiks? Nagu ma aru saan siis 3 ja 4 (+KQ???) põhimõtteliselt? Veel miskit?

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: NL10 Flop top 2

                      Mis 3 ja 4? Kui palju sinu arust 3x/4x käsi villaini c-raising ranges on, et rida kardad? K ja Q on folditavad riverid, kui tummiselt betib.

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #12
                        Re: NL10 Flop top 2

                        3 ja 4 kindlasti mitte, K ja Q diamondid võiks kandidaadid olla...

                        Comment

                        • absoluutselt
                          Julm Donk
                          • Dec 2011
                          • 71

                          #13
                          Re: NL10 Flop top 2

                          Jep 3 ja 4 on muidugi käest väljas, turnil oleks nende handidega ilmselge ck/c mitte ck/r. newbie mistake minu poolt, aga ok, ty

                          Comment

                          Working...