50NL: tricky spot regulari vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #1

    50NL: tricky spot regulari vastu

    Minu statsid lauas olid miski 34/30 ja steal 60+, seega suht loose image.
    Flopi size on kahtlane ja vend repib väga vähe (77/A7s mby + FD), seega panin otsa, et pot kohe maha võtta. Kui calli sain, siis jäävad tema rangesse FD, FD+paar. Turni raise on wtf. Repib turnil imo naked FD või FD + paar. Mby ka 77 mida millegipärast flopil slowtada otsustas. Kuna olen sellest rangest ees, siis foldida ei saa.

    Kas mu mõtteprotsess on õige ?



    Ongame Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1693647
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $50.44 - VPIP: 20, PFR: 14, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 107
    MP: $73.93 - VPIP: 22, PFR: 2, 3B: 1, AF: 1.3, Hands: 295
    CO: $50.20 - VPIP: 17, PFR: 11, 3B: 9, AF: 6.5, Hands: 122
    Hero (BTN): $82.30 - VPIP: 20, PFR: 17, 3B: 6, AF: 3.1, Hands: 27019
    SB: $47.75 - VPIP: 19, PFR: 11, 3B: 5, AF: 8.0, Hands: 53
    BB: $52.47 - VPIP: 25, PFR: 17, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 12

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 7 8
    3 folds, Hero raises to $1.25, 1 fold, BB calls $0.75

    Flop: ($2.75) K A 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1.50, BB raises to $4.37, Hero raises to $9, BB calls $4.63

    Turn: ($20.75) 8 (2 players)
    BB checks, Hero bets $11.00, BB raises to $42.22
    Last edited by virukunn; 20.03.12, 10:54.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

    no kui ta range 77/a7 ja sul 7h k2es siis ez stack off

    flopil ikka callid kui ta shoveb?

    Comment

    • virukunn
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 2036

      #3
      Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

      Algselt postitas q_q Vaata postitust

      flopil ikka callid kui ta shoveb?
      Ei. See poleks normaalne ju, isegi FD (tema bottom range) vastu flippan.

      Kuidas Sa seda kätt m2ngiksid ? Mul juhe koos juba sellele käele mõeldes tho. Ma parem enne õhtut ei ütle midagi enam.

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #4
        Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

        ma vaatan sul n2itab et 12 k2tt vastase kohta, see 6ige info?

        Comment

        • virukunn
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 2036

          #5
          Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          ma vaatan sul n2itab et 12 k2tt vastase kohta, see 6ige info?
          Jep. Käe ajal oli 11 siis vist ja vpip/pfr vähe tightim. On vale teda üldse regulariks pidada sellise sample puhul ? Kui, siis ranged vist muutuvad sitaks..

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

            nah ei usu et vale kui full buyin, v6id nime j2rgi ka vaadata kui info puudub, teatavasti regidel veits teistsugused nicknamed kui fishidel

            p6hi asi see et sul absoluutselt info puudub niiet v6imatu mingit ranget m22rata, paljud v6ivad vabalt siin aq/aj raiseda sest nad oop+saavad initsatiivi jne

            teiseks sul m6ttetu kirjutada siis oma imagest sest te m6lemad yksteise vastu unknown, sp ma ei v6taks isegi ak ta rangest t2ielikult kuigi ebat6enaoline yup

            flopil sul bottom pair see hea bluffiks keerata sest riveriks saad suht alati kx, n6rgemad ax foldima ja v6idad poti palju tihedamini kui proovida showdown saada, niiet see profitable ja hea

            kui ta raiseb siis kahtlen et 50nl reg mingi total air siis raiseb a la t9cc jne millel 0 equity

            sul ainukese seti blocker niiet ta range rohkem aj/aq/ak/fd/mingi qj type k2ed gutshotid+bd fd jne

            selle range vastu min3bet t2iesti m6ttetu teha "et pot maha v6tta" kuna n2ed et ykski k2si ei foldi

            yks v6imalus on normaalne 3bet teha ja turn shoveda aga kuna sa ei tea vastasest midagi ja kas ta suudab top pair foldida jne siis see suht spew

            ma m2ngiks nii et betiks flopi plaaniga 3 barrel olenevalt kuidas board jookseb

            kui raiseb siis midagi teha pole kui fold

            kindlalt keegi ei expoloiti siin sind sest sul tihti aq/ak + endal mingi tugev draw millega vastu m2ngida niiet kindlalt siin mingi total airiga raiseda sind +ev pole

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

              Jah 12 käe kohta on vale teha järeldusi kas vastane on regular...

              Käe kohta ei oska tbh sittagi öelda. Huvitaks mida q-q arvab.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                as played ma tahaks juba sellep2rast turn foldida et see on liiga kamikadze suicide siin non made handiga nuppe turnis lykata vastasel, kuna sa 3betid flopi ja betid turn

                aga t2pset vastust v6imatu 6elda kellegil kuna no info

                ja nagu n2ha ma ei oleks sellises olukorras turnil pea iialgi

                Comment

                • CheekyMullet
                  FPP Pro
                  • Feb 2010
                  • 232

                  #9
                  Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Hea post. Kindlalt mu lemmikpostitaja 6-maxis. Kui sa ainult viitsiks rohkem pikemalt kirjutada, aga noh...lets face it...ega huvitavaid käsi strateegiasse just tihti satu. Edu!

                  Comment

                  • virukunn
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 2036

                    #10
                    Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                    Käe ajal mõtlesin täpselt nii:

                    FLOP:
                    Hmm, see c/r size on ebatavaline ja kutt ei repi mitte midagi. Mul samuti loose image ja seega tal õhku rohkem ranges. AK/KK+ oleks pre 3bettinud, Ax ei ch/raiseks enamasti. Panen otsa ja panen õhu foldima. Kui callib, siis saan enamasti turnil ja riveril ta ikka FD või kahtlase Ax pealt maha. Kui otsa saan, siis ez fold.

                    TURN:
                    Oh nice, mu täielik crap muutus nutsiks. Must bet, aga mitte eriti suurelt, et FD/Ax ikka sees püsiks. Sain raise ??! Ilmselt ta ei oska oma FD või FD+paariga lihtsalt muud teha ja mby arvab, et ma ikka veel kole light, ehk tal on natuke FE. Kahte paari igatahes ei foldi siin eluski. Kui on 77/A7, siis cooler, muud kõike ma biidin. Call.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                      Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud. Ma arvan, et suur osa ta flopi raise-calli rangest moodustavad FDd ja turnil said JTs, T9s, J9s etc oute juurde ning shippisid, aeg-ajalt on seal ka flopatud 2pr/77, aga jah, turnis foldi ei näe. AQ ka ei välistaks, kuigi unlikely.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #12
                        Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                        Algselt postitas fyte Vaata postitust
                        Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud.
                        Kui 11 käe jooksul olen nt 3 korda 5st stealinud, siis võib vend mõelda, et aeg on tagasi m2ngida. Mby olin veel selle 11 käe jooksul kellelegi teisele sarnase muuvi teinud, sqznud vms. Ei m2leta enam. Aga k, saan aru. Vb liiga palju vaatan üldse oma imaget ja m2ngin selle j2rgi..

                        Comment

                        • q_q
                          dibs esimesele naisele, kes siia satub
                          • Jan 2011
                          • 6303

                          #13
                          Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                          ma ei tea mul sihuke feeling et sa beat siin peale sellist actionit

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #14
                            Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                            ja flopi sizing temalt on std ju, kuid sinul mitte

                            Comment

                            • con
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 1954

                              #15
                              Re: 50NL: tricky spot regulari vastu

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Nagu mainitud, siis su image ei oma mingisugust tähtsust kui vastasega vaid 12 kätt olete mänginud. Ma arvan, et suur osa ta flopi raise-calli rangest moodustavad FDd ja turnil said JTs, T9s, J9s etc oute juurde ning shippisid, aeg-ajalt on seal ka flopatud 2pr/77, aga jah, turnis foldi ei näe. AQ ka ei välistaks, kuigi unlikely.
                              Hea mõte see FD+SD

                              Veits matat:

                              kuna setil on ainult (1) kombo, A7s (1)

                              Ülejäänud on flushi kombod, millest enamikul mingi straight võimalus:

                              QJss-QTss; JTss-J9ss, T9ss (5)

                              KK+ AK+ on kokku 15 kombot, millest jättis kõik nr 15% ajast 3-bettimata pre (2). Saad kokkuvõttes 40:60 enda kahjuks. Kui jättis 20% ajast 3-bettimitata, siis 37:63 ja 10% siis 45:55

                              Potoddsid ca 1:2,3 ehk 33% vms.

                              Aeg-ajalt näeb ka mingeid random FDsi aga 1 kombo annaks sulle 3% juurde vms.

                              Pigem ma kärbiks neid FD+SD kombosi sealt pisut(nt 60%(???) ajast raiseks neid siin) ja saad 30:70


                              Neid proportsioone suht võimatu paika panna aga suht close tundub. nt A7s ei saa tegelt tervet kombot anda, kuna ütleme, et nt 50% ajast ta tegelt foldiks selle pre.
                              Puhtalt sisetunde järgi tahaks foldida. Kaldun arvama, et siin ongi tihtipeale need üksikud nutsi kombod.

                              FD'de tõenäosus oleneb sellest, kui kõrgelt ta FE hindab. Kuna sa unknown, siis semi-hea reg ei tahaks oma FD/FD+SD oma rahasid siin sisse ajada arvestades su liini. Näed välja nagu fish, kes nutsiga potti kasvatab.

                              Mingeid loogikavigu leiate, siis võite öelda, ma 6-maxis suht uus.

                              Comment

                              Working...