nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

    Algselt postitas 2p2st
    Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1672137
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $56.57
    Hero (UTG): $83.71
    CO: $50.65
    BTN: $50.00 19/15, 5% 3b reg (tho btn 3b 3% only), flop cb 67%, wtsd 27% and w$sd only 43% -- 1.2k hands
    SB: $91.55 58/9 regfish, fold to 3b 0% (6), fold to flop cb 43% -- 500hands

    Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with Q Q
    Hero raises to $2, 1 fold, BTN raises to $6.57, SB calls $6.32, 1 fold, Hero calls $4.57

    Flop: ($20.21) 4 K K (3 players)
    SB checks, Hero checks, BTN checks

    Turn: ($20.21) 8 (3 players)
    SB checks, Hero bets $8.50, BTN calls $8.50, SB folds

    River: ($37.21) 2 (2 players)
    Hero (BTN has about psb left)?

    Shove/c-fold/c-call?
    The reg seemed to be on the nittier side but w$sd is kind of low.. I think his flop checking back range consists of AA, QQ, JJ (mby TT as well) and probably slowplayed AK, because the board is absolutely dry and he can get the stacks in with 2 streets as well.
    Üsna close otsus minu meelest. Kopisin enda käe otse 2p2 threadist, loodetavasti saavad kõik ingl keelest piisavalt aru.
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #2
    Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

    SC'dega pole ta 3bettinud? Kas hero tema silmis foldib palju 3bettidele? Endale meeldiks muidu bet-fold liin riveril, mingi 13$-14$, sest calli saaksime TT, JJ, QQ. Shoveks põhimõtteliselt AK/AA. Ta ranges võib imo olla veel AQ potid.

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

      Minu arvates on ka bet-fold liin hea riveril, kuna kui tal kunni pole siis ta ei shove riveri beti peale niikuinii ja AA/QQ/JJ/TT ta probably callib lihtsalt ja shovele foldiksin.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

        pole küll 6maxi mees, aga mis ajast selline vend (5% 3bet, btn 3%) siin UTG tõstet 3betib TT, AQ ja JJ? numbrite järgi justkui mitte. eriti kui fishisem vend veel tulemas.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          pole küll 6maxi mees, aga mis ajast selline vend (5% 3bet, btn 3%) siin UTG tõstet 3betib TT, AQ ja JJ? numbrite järgi justkui mitte. eriti kui fishisem vend veel tulemas.
          Jäin sama asja mõtlema, hero on siiski UTG. Valiks ck/c sest meie turn bet ei paista siis kuigi tugev.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

            Hero on tema silmis võrdlemisi tundmatu lag-reg (HH mujalt saadud). Antud käes ideaalis ei tohiks üldse tal olla 3betting range'i buttonil (for value), kui selline fish veel actimata on, aga jah.
            1.2k on küll solid sample, kuid BTN 3b% on spetsiifiline stat ja reaalsuses olen üsna veendunud et nii madal see % tal BTNil siiski pole, usun et nii 5-6% kanti jääbki, kui üleüldine 3bet% on 5.

            // Aga nõustun sellega küll, et TT kuigi tõenäoline ei ole.
            Last edited by fyte; 08.03.12, 18:48.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

              3bet võiks olla ka 10% - ka siis minu mainitud kätega reeglina ei 3betiks keegi siin.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                pole 6rna aimugi mis teha

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                  Parandan oma vaatenurka - miks AA'ga ei cbetiks seda floppi kui oled pre 3bettinud.. mina näiteks cbetiks, aga on palju erinevaid mängijaid.. kuigi imo pointless on siin flopil juba nö. alla anda, et checkid läbi lihtsalt. As played, kui mõtlema hakkan nüüd, siis ck/call on ka igati fine liin.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                    check call on kindlalt worst line, sest enamus regid ei oska vbetida ja pigem repiks ise bluffe

                    c/c asendaks kindlalt b/f

                    b/f c/f v6i shove

                    Comment

                    • con
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 1954

                      #11
                      Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                      Mis AF on?

                      Ma c/f. vaadates ranget siis ta on polariseerimata ning 3-betib UTG'd. Pole millegilt valuet võtta ja blockbettida pole mõtet, kui tal blufikombosi riveris pmselt pole.

                      Kui AF madal siis c/f kohe südamerahuga. C-c on lihtsalt kohutav. Catchid nutsi.

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #12
                        Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        check call on kindlalt worst line, sest enamus regid ei oska vbetida ja pigem repiks ise bluffe

                        c/c asendaks kindlalt b/f

                        b/f c/f v6i shove
                        Kui sa plaanid bluffe reppida, kas river betsize suurem (kui suurem siis milline sizing)? Samas vägagi eksisin 3bet ranges. kallutab rohkem QQ+, AKo, AKs poole. Seega hakkab tunduma c-f parim liin.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #13
                          Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                          blufi reppimiseks shove parim. Näitad, et tahad meeleheitlikult poti maha võtta. 70% pot repib nutsi ja seda teen airiga.
                          Last edited by con; 08.03.12, 22:18.

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            Mis AF on?
                            Jah mis riveril on Af? Teekski otsuse selle põhjal.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #15
                              Re: nl50 QQ 3b-pot, 3way. riveri otsus

                              Ma miskipärast arvan, et ta range on siin aind KK ja AA, kuna kunne on aind üks combo, siis sa pead bettima või shovema et ta ässadelt maha saada kui tahad seda potti võita.
                              Vastane on nii nitt 3bettija ja ma ei usu never et ta utg'd JJ, AQs vms sorti kätega 3bettis, kuna blindil asub veel ka huge fish ja ta ilmselt teab ka ise et callis on palju rohkem valuet.
                              Nii et IMO kui tahad maha võtta, siis ma shoveks, aga ma ei ole kindel kas see on EV+ ja ta suudab foldida.

                              Comment

                              Working...