NL10 2paari

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    NL10 2paari

    Info puudub kuna anonüümne laud

    €0.05/€0.10 No Limit Holdem
    Prima
    5 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG Player 2 (€2.15)
    CO HERO (€21.11)
    BTN Player 5 (€10)
    SB Player 6 (€10.20)
    BB Player 1 (€10.15)

    Pre-Flop: (€0.15, 5 players) HERO is CO 9 K
    1 fold, HERO raises to €0.30, 2 folds, Player 1 calls €0.20

    Flop: Q 9 K (€0.65, 2 players)
    Player 1 checks, HERO bets €0.50, Player 1 raises to €1.40 HERO ???

    Mis liini võtame edaspidi?
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #2
    Re: NL10 2paari

    Arvatavasti oled beat. Sellisel boardil üldiselt keegi ei bluffi. Range: KQ;99;TJ (ja K9;Q9, need harvemini siis)

    Flopi callin. Lootes K/9/ristit/vastase checki. Flopi calli jaoks 27%+ equiti vaja, aga implied oddsid muudavad seda kõvasti väiksemaks. Suht close tegelt. Vähetõenäoline, et vastane checkib turni ja isegi kui hitime siis väike võimalus, et vastasel on parem maja. Kui turn risti tuleb teine barrel ka callida, aga kui ei improvi siis snap fold.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #3
      Re: NL10 2paari

      Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
      Arvatavasti oled beat. Sellisel boardil üldiselt keegi ei bluffi. Range: KQ;99;TJ (ja K9;Q9, need harvemini siis)

      Flopi callin. Lootes K/9/ristit/vastase checki. Flopi calli jaoks 27%+ equiti vaja, aga implied oddsid muudavad seda kõvasti väiksemaks. Suht close tegelt. Vähetõenäoline, et vastane checkib turni ja isegi kui hitime siis väike võimalus, et vastasel on parem maja. Kui turn risti tuleb teine barrel ka callida, aga kui ei improvi siis snap fold.
      Mulle väga meeldib see plaan.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: NL10 2paari

        Üldiselt selles käes vastane repib IMO nii kitsast range, flopatud rida ja KQ, 99 on aind 1 combo, ei usu et kuigi tihti premiume OOP flatitakse. Väga suur osa ta rangest moodustab ilmselt paar+gutshot tüüpi käed, ja kui ongi flopatud rida siis on sul päris palju implied odde kui improved. Ei foldiks siin kindlasti ja otsa ka ei paneks, calliks(et nõrgemad holdingud sees hoida). Flopatud rea vastu on backdoor flushi, K või 9 korral päris hea võimalus ära stackida.
        Last edited by HerrJanks; 28.02.12, 18:21.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL10 2paari

          vaatame turn

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #6
            Re: NL10 2paari

            mitte mingisugust infot ple vastase kohta? Isegi seda kas ta kaldub regi poole? Regid tänapäeval väga ei raisi paar+gutshot tyypi käsi flopil ning tal ple reeglina ka n6rgemat holdingut SB-l. Turni vaatan ikkagi, tal on aegajalt mingid lambi blufid sees ning K,9 või risti on p2ris head kaardid:) Kui turn nendest midagi pole ja ta betib, siis kaldun foldima

            Comment

            • junkman
              Jube Noob
              • Mar 2010
              • 156

              #7
              Re: NL10 2paari

              Pole tõesti infot.

              Comment

              Working...