NL20 TPGK vs donkbettija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 TPGK vs donkbettija

    Vastase donkbet 4 või 5 oli. Mis arvate ja kas tuleks juba flopis foldida? Turnis foldisin, sest ei usu, et ta 3 tänavat blufib lambist, flop oli veel 4ways ka. Samas käsi, mis meid biidivad tema rangest, on vähe..

    $20.00 No Limit Hold'em - 4 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $48.40
    SB: $51.83 - VPIP: 27, PFR: 9, 3B: 5, AF: 1.8, Hands: 148
    BB: $77.30 - VPIP: 44, PFR: 22, 3B: 16, AF: 1.0, Hands: 112
    CO: $47.10 - VPIP: 24, PFR: 21, 3B: 9, AF: 2.5, Hands: 1645

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with K Q
    CO raises to $0.80, Hero calls $0.80, SB calls $0.70, BB calls $0.60

    Flop: ($3.20) 4 7 Q (4 players)
    SB bets $2.40, BB folds, CO folds, Hero calls $2.40

    Turn: ($8.00) 4 (2 players)
    SB bets $6.00, Hero folds
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: NL20 TPGK vs donkbettija

    krt ma ei foldiks seda isegi turnis. Peaks olema ikka miski read enne kui foldima siin hakkan.
    IMO teevad fishid siin sedasi ka QT, QJ, 56-ga. Hetkel loogilistest kätest kaotame 77-le, 44-le lol ja AQ-le.

    ja riverit ta pole ju veel bluffinud :)

    Comment

    • Ahangama
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 615

      #3
      Re: NL20 TPGK vs donkbettija

      Ei suuda ka mina siin foldida.

      Comment

      • anatoli grinder
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 337

        #4
        Re: NL20 TPGK vs donkbettija

        Ei foldiks.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: NL20 TPGK vs donkbettija

          Nagu öeldud, ei foldiks. Turni kaart on meile ka päris hea (vähendab seti tõenäosust).

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 TPGK vs donkbettija

            Ta ei tundunud suure fishi moodi ja oli päris passiivne, ma lihtsalt ei usu, et ta blufib nii hullusti.. pealegi ta donkbet nulli lähedane, miks ta peaks hakkama top pairi donkbettima nii mitu tänavat?
            30bb callida ja riveril suurele betile foldida tundub waste of money antud olukorras imo.

            Comment

            Working...