NL10 Halvasti mängitud AA?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whitehate
    Räme Fish
    • Jan 2012
    • 7

    #1

    NL10 Halvasti mängitud AA?

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Button ($10.60)
    SB ($14.40)
    BB ($21.06)
    Hero (UTG) ($10)
    MP ($19.07)
    CO ($11.16)

    Preflop: Hero is UTG with A, A
    Hero bets $0.30, 1 fold, CO calls $0.30, Button calls $0.30, SB calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($1.30) 6, 5, K (4 players)
    SB checks, Hero bets $0.80, CO calls $0.80, Button calls $0.80, 1 fold

    Turn: ($3.70) 4 (3 players)
    Hero bets $2.70, CO raises to $5.40, Button calls $5.40, Hero raises to $8.90 (All-In), CO raises to $10.06 (All-In), Button calls $4.10 (All-In)

    River: ($31.60) 3 (3 players, 3 all-in)

    Total pot: $31.60 | Rake: $1.57

    Results below:
    Button had 7, J (straight, seven high).
    Hero had A, A (one pair, Aces).
    CO had K, 8 (one pair, Kings).
    Outcome: Button won $30.03


    CO 42/17 LAG ja BTN 19/17 TAG.

    Turni oleks pidanud pigem checkima ja peale nende panustamist alla andma?
  • oohoh
    Grinder
    • Oct 2009
    • 547

    #2
    Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

    btni call turni raisele tundub nii jaburalt tugev, et oleks vast ära loopinud
    Flopi cbet võiks ka suurem olla

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

      Ise tulemusi ei vaadanud ( ära postita ka neid teinekord ) aga turnis peaks vist häirekellad suht tööle hakkama jah.
      Liiga palju inimesi potis ja su AA siin good väga harva. Oleks checkinud ja vaadanud, mis edasi saab ise. ( aa vaatasin, et turnis 4way veel aga on 3way ,no ikkagi võtaks hoogu maha jah. )
      Last edited by VisaHing; 01.02.12, 20:56.

      Comment

      • camu
        Super Moderaator
        • Jan 2009
        • 3411

        #4
        Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

        Turni betin alati. Ühe vastase, olenevalt villainist vastu ajaks sisse, overcall raisele aga viitab tugevust, seal foldiksin.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

          Turn bet/fold liin on fine.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

            Nagu üteldud, bet flop sutsu suuremalt. Beti turn ka kindlasti - siin on Kx, drawde ja vb veel muu pealt valuet võtta. CO range pärast ei muretse, aga BU overcall on tõepoolest tugev. Bet/foldiksin seal.

            Tulemused: wtf BU flopil mõtles, pane kindlasti note ja see mängija tundub ikka suht kehv.

            Comment

            • antnx
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3102

              #7
              Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

              Turnis peab oskama foldida AA vs 2 villainit.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

                Pre suuremalt, flopil suuremalt ja turnis bet/fold.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

                  Kui pre suuremalt avad ja betid flopi poti või over ja turni poti või over, siis ei saa enam foldida, vb ei olegi midagi foldida:D
                  Aga muidu nõus, et fishi vastu suurem sizing.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: NL10 Halvasti mängitud AA?

                    Mõtlesin jah pigem üleüldiselt suuremat sizingut, mitte konkreetse käe puhul ja turni raiset ette teades. :)

                    Comment

                    Working...