NL10 TPTK postflop

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whitehate
    Räme Fish
    • Jan 2012
    • 7

    #1

    NL10 TPTK postflop

    PokerStars No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    BB ($13.94)
    UTG ($6.48)
    MP ($10)
    CO ($8.73)
    Hero (Button) ($24.27)
    SB ($10)

    Preflop: Hero is Button with J, A
    UTG calls $0.10, 2 folds, Hero bets $0.30, 1 fold, BB calls $0.20, UTG calls $0.20

    Flop: ($0.95) J, 3, 7 (3 players)
    BB checks, UTG checks, Hero bets $0.54, BB calls $0.54, UTG raises to $2.05, Hero raises to $7.60, BB calls $7.06, UTG calls $4.13 (All-In)

    Turn: ($22.33) 4 (3 players, 1 all-in)
    BB bets $6.04 (All-In), Hero calls $6.04

    River: ($34.41) 9 (3 players, 2 all-in)

    Total pot: $34.41 | Rake: $1.66

    liialt agresiivne liin võetud kahe calling stationi vastu?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL10 TPTK postflop

    Jah loomulikult kui station c-raiseb 3 vastase vastu, foldiks oma paari ära külma rahuga.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL10 TPTK postflop

      Kui station on, ja raiseb sind flopil, siis võid kindel olla et su top pair pole enamasti hea. Väga tihti on seal QQ+ ranges või set või imelik combo 2est paarist.
      Aga mulle ei meeldi flopi betsizing, kui sul on vastas kaks stationit ja sa betid for value, siis miks on cbeti suurus 50-60%, eriti kui draw on maas? 80-100% oleks hea, ja kui siis saad stationilt raise, võid kindel olla et beat.

      Comment

      • whitehate
        Räme Fish
        • Jan 2012
        • 7

        #4
        Re: NL10 TPTK postflop

        Tänan, konstruktiivse kriitika eest.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #5
          Re: NL10 TPTK postflop

          liialt agresiivne liin võetud kahe calling stationi vastu?
          UTG raises
          Näed sa siin midagi mis ei klapi?

          HerrJanksi jutule polegi midagi lisada.

          Comment

          Working...