NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG MeRcKator ($5.72) 61/6/1,4 50 kätt
    UTG+1 Macallan0 ($10.81) 51/9/1,1 45 kätt
    CO Kiko991 ($9.85)
    BTN rainer ($14.80)
    SB Flipstner ($9.40)
    BB MrInstaCall ($10.15)

    Pre-Flop: ($0.15, 6 players) rainer is BTN A 10
    MeRcKator calls $0.10, Macallan0 calls $0.10, 1 fold, rainer raises to $0.50, 2 folds, MeRcKator calls $0.40, Macallan0 calls $0.40

    Flop: 10 9 4 ($1.65, 3 players)
    MeRcKator bets $0.30, Macallan0 calls $0.30, rainer raises to $1.10, MeRcKator calls $0.80, Macallan0 calls $0.80

    Turn: 8 ($4.95, 3 players)
    MeRcKator bets $0.10, Macallan0 raises to $0.20, hero ?

    Sellised kohad on minu jaoks nii totakad, et ei oska tihti midagi tarka peale hakata. Turnis peaks üle tõstma ?
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

    flopis tõstaks suuremalt üle kahe passiivse vastase vastu.


    Turni ei tulnud just kõige parem kaart...kui tõstame, siis peame olema valmis minema allin. Enamasti kipun seal callima ja hopin cheap showdowni, mida enamasti ei saa.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

      Võid FOLD, või proovid cheap showdowni saada, päris tihti oled beat siin.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

        Flopis suurem raise jah. Turnil raiseks vast ka (no minbet ja siis selle minraise .... nii loll liin, et isegi passiivne fish ei tee seda tugeva käega). Turnil callib su raise iga Jx, 7x, iga T. Probably 9x ja vb 8x ka. Pealegi agression factor 1,4 (või 1,1) võib olla isegi suhteliselt agressiivse mängija oma - arvesta, et ta siiski mängib 60% käsi ja ei hiti häid asju nii tihti kui 20% käsi mängiv TAG.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

          Minu arust selline koht kus üsna tihti saame riveril PSB ühelt vastaselt ja peame foldima. Ilmselt siiski turni ei suuda foldida kuna olen station!

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

            Minu jaoks fold turnil tunduks liiga nõrk. Samas üle ka ei tahaks tõsta, nagu k2snakalle ütles, siis peame olema valmis minema all-in.. ja sellise käega tahaks pigem odavamalt showdowni jõuda. Panen kogu käe lõpuni siia. Riverisse tuli veel üks ebamugav kaart meile. Vaatamata sellele callisin ikka... poolenisti sisetunde järgi.. ja samas need väiksed betid pigem näitavad fishi puhul, et seal on nõrk käsi. Ridade ja settidega minnakse hulluks tavaliselt.


            Turn: 8 ($4.95, 3 players)
            MeRcKator bets $0.10, Macallan0 raises to $0.20, rainer calls $0.20, MeRcKator calls $0.10

            River: J ($5.55, 3 players)
            MeRcKator bets $1, Macallan0 folds, rainer calls $1

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL10, ATs-ga BTN-lt kahe fishi vastu

              Mängiks suht samamoodi, flopil raiseks suuremalt, turni ei tahaks küll raiseda.

              Comment

              Working...