NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rainer
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 383

    #1

    NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

    $0.02/$0.05 No Limit Holdem
    PokerStars
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com


    Stacks:
    UTG tomasart ($3.21)
    UTG+1 Kukry ($5.07)
    CO rainer ($5.99) minu statid antud lauas 12/12
    BTN dr_love1313 ($2.14)
    SB alyalynda ($5) 42/26/5.0 43 kätt. Pole vastast varem bluffimas näinud. enne seda ühe ringi jagu tegeles foldmisega.

    BB sece50 ($3)

    Pre-Flop: ($0.07, 6 players) rainer is CO K A
    2 folds, rainer raises to $0.18, 1 fold, alyalynda calls $0.16, 1 fold

    Flop: J Q K ($0.41, 2 players)
    alyalynda bets $0.20, rainer calls $0.20

    Turn: 7 ($0.81, 2 players)
    alyalynda bets $0.40, rainer calls $0.40

    River: Q ($1.61, 2 players)
    alyalynda bets $0.95,


    kas riveris on easy call?
    Eelnevatel tänavatel on mul kehv mäng?
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

    Ma tahaks flopil tõsta.

    Comment

    • rollkopter
      Grinder
      • Oct 2011
      • 501

      #3
      Re: NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

      imo call all the way, tõsta küll kuskil ei tahaks

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

        Esiteks on sampel nii väike, 43 kätt, mis ei viita küll sellele et ta väga LAG oleks, tegu võib olla hariliku TAg'iga kellel on hea kaardijooks.
        Flopil ei raiseks mitte mingil juhul, donkab kätega, millel on sinu vastu väga hea equity või juba biidivad sind, kui just donkbet stat ei väida vastupidist.
        Ja üldiselt ma calliks selles käes all the way, ei raiseks kuskil, sest see keeraks juba sinu käe bluffiks.
        Nii et call flop, call turn, call river(selles on IMO kõige rohkem valuet).

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #5
          Re: NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

          Väga lihtne käsi tundub olevat. Call all the way. Kõik ülejäänud liigutused ükskõik millisel tänaval võivad meid viia ränga veani, kus peame parema käe foldima (kui vastane nt shoveb) või sitemaga välja maksma.

          Comment

          • rainer
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 383

            #6
            Re: NL5, TPTK-ga IP-lt vs ülilag vend

            õnneks nii ka tegin, callisin kõik tänavad maha... kuigi see riveri call ei tulnud kergelt. Nüüd vaadates tundub tõesti lihtne käsi.

            Vastasel oli A4hh

            Comment

            Working...