Kas callite x-suuruses 3 bette IP. Nt hero tõstab 3xBB BTN-lt suited broadwayga ja fishine villane 3betib 5xBB-le. Kas selliste 3b-de callimine on raha raiskamine või mitte?
obv obv kõik sõltub villasest ja meie post flop skillist jne.
Aga ikkagi, kuidas mängite selliste 3bettide vastu?
p.s. kui mu jutt segane, siis võin ka näidiskäe postitada
obv obv kõik sõltub villasest ja meie post flop skillist jne.
Aga ikkagi, kuidas mängite selliste 3bettide vastu?
p.s. kui mu jutt segane, siis võin ka näidiskäe postitada
Comment