NL50 6max shallow.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #1

    NL50 6max shallow.

    IPoker Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $24.95
    MP: $27.35
    CO: $24.05
    Hero (BTN): $31.78
    SB: $10.25 24/19 over 21 hands
    BB: $23.00 24/8 over 110 hands

    Pre Flop: ($1.00) Hero is BTN with J K
    2 folds, CO calls $0.50, Hero raises to $2, SB calls $1.75, BB calls $1.50, CO calls $1.75

    Flop: ($8.00) 7 K 2 (4 players)
    SB bets $4.00, BB calls $4, CO folds, Hero does what?

    Mida teha? parim liin? Call, raise, shove? või hoopis Fold?
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #2
    Re: NL50 6max shallow.

    Algselt postitas timz0333
    Mingi jõulueelne level w?
    miks?

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #3
      Re: NL50 6max shallow.

      Peaks ju suht lihtne fold olema. 4way flopis pole siin midagi mida sa biidid. Tahad selle käega broke minna? Mina ei taha ja selle otsuse teen kohe flopis ning liigun edasi järgmise käe juurde.

      Comment

      • muttaja
        Pokkerihai
        • Dec 2010
        • 1965

        #4
        Re: NL50 6max shallow.

        Mina küll muud peale shove siis üles ei leiaks. 50bb!

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #5
          Re: NL50 6max shallow.

          Algselt postitas muttaja Vaata postitust
          50bb!
          Mis su winrate on? Üks käsi miinus 50bb, teine käsi miinus 50bb....kokku tuleb päris mõnus miinus kui TPGK ja J high mastitõmbega muudkui sisse uhada.

          Comment

          Working...