taskukümnete mängimine 3b potis OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #1

    taskukümnete mängimine 3b potis OOP

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 6 players

    BB: $2.43
    Hero (UTG): $10.84
    MP: $4.36 - VPIP: 22, PFR: 21, 3B: 13, AF: 5.7, Hands: 85
    CO: $7.35
    BTN: $4.63
    SB: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with T T
    Hero raises to $0.30, MP raises to $0.90, 4 folds, Hero calls $0.60

    Flop: ($1.95) A 7 9 (2 players)
    Hero?

    Kas oleks pidanud preflop 4b? Hoolimata suurest 3b protsendist peaks MP 3b suht tugev olema. Või see pole oluline, kuna villane on pooliku stackiga?

    Kuna nelibettimiseni ei jõudnud, siis:
    kas bet ja kui raisitakse meid, siis nupud sisse? Kas check raise oleks parem kui bet?
    Last edited by Cashmer; 26.11.11, 13:27.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

    85 kätt on 6max lauas olematu sample ja ma kutsuks seda "readlessiks". Niipalju on sul inot antud statte vaadats, et tegu on regulartüüpi mängijaga. Nii limiteeritud readiga ma foldin kümned preflopis, teine valik on call ja kolmas (mis kõige halvem) on 4bet. Flopi ma check-callin ja check-foldin enamus turne.

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3
      Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

      Vaatasin seda kätt ja jessuke. Preflop 4bettima oleks pidanud. Autopiloot oli peal. Jälle.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #4
        Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        85 kätt on 6max lauas olematu sample ja ma kutsuks seda "readlessiks". Niipalju on sul inot antud statte vaadats, et tegu on regulartüüpi mängijaga. Nii limiteeritud readiga ma foldin kümned preflopis, teine valik on call ja kolmas (mis kõige halvem) on 4bet. Flopi ma check-callin ja check-foldin enamus turne.
        Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #5
          Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

          Ei näinud Ranka posti ennem enda posti tegemist.

          Kui ma oleksin villase suhtes postflop positsioonis, kas siis tuleks ikkagi pre 4bettida? Kuna tal pool stacki ja postflop manööverdamisruumi pmt pole.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call
            Sul õigus. Ei pannud tähele, et 40BB stäkk.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #7
              Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

              Kui tegu oli (sessiooni) esimese käega tema vastu, siis on väga mõnus koht shovemiseks. Kui vaenlane foldib, saad surnd raha endale, kui callib, siis su seis väga hull ikka ta range vastu pole, aga mis peamine - pärast on tema vastu lihtsam mängida, kuna kui tegu pole maniakkiga, on ta 3betid ausamad.

              Comment

              • ROTT RUUDI
                Grinder
                • Jun 2010
                • 520

                #8
                Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Kuidas call on parem kui shove? OOP ju sellise käega üpris keeruline mängida. Arvestades stacki suurust, siis ma eelistaks: shove > fold >>> call
                +1 , callile mõtleks multiway potis

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #9
                  Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                  Algselt postitas muttaja Vaata postitust
                  Kui tegu oli (sessiooni) esimese käega tema vastu, siis on väga mõnus koht shovemiseks. Kui vaenlane foldib, saad surnd raha endale, kui callib, siis su seis väga hull ikka ta range vastu pole, aga mis peamine - pärast on tema vastu lihtsam mängida, kuna kui tegu pole maniakkiga, on ta 3betid ausamad.
                  MP 3betib UTG avangut- kui ta callib su 4beti on seis umbes 1:3 hull. Ja OOP callida TT-ga on täpselt samasugune rahapõletus. Fold>>>instafold>>misklickfold. Ja keda kepib NL10 ausamad 3betid? Nalja teed vä?

                  Comment

                  • ristijeesus
                    Klubi Liige
                    • Oct 2009
                    • 2533

                    #10
                    Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                    Hoolimata suurest 3b protsendist
                    Hands: 85.
                    Jõhker 3bettija küll- mis see siis võib olla...ühe korra kaheksast või äärmisel juhul 2 korda viieteiskümnest. Nahhui te kasutate hudi kui sittagi sellest aru ei saa.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #11
                      Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                      Hands: 85.
                      Jõhker 3bettija küll- mis see siis võib olla...ühe korra kaheksast või äärmisel juhul 2 korda viieteiskümnest. Nahhui te kasutate hudi kui sittagi sellest aru ei saa.
                      sa tead, mida nahhui tähendab või lahmid niisama?
                      kui tead, siis miks on vaja nii halvasti öelda? see su mõtet arusaadavamaks ei tee. Kui ei meeldi mu käepostitused ja arutlused, siis ära loe. Ma olen algaja ja saan enamus asjadest valesti aru.

                      p.s. oma naisele ka kodus ütled a la - ´nahhui sa siin küpsetad - viska pikali´

                      Natukene rohkem austust naiste vastu siin foorumis

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                        Vabandan oma väljendust, see polnud tõesti ilus. Kindlasti taipad, et mul polnud vähimatki aimu, et tegu naisterahvaga. Kuidas ma olekski saanud seda teada? Aga see ikkagi ei vabanda mu sõnakasutust. Püüan end parandada ja teinekord võtan joogisena foorumist bänni.

                        P.S. Kodus olen mina suurem küpsetaja kui naine.

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #13
                          Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                          Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                          Vabandan oma väljendust, see polnud tõesti ilus. Kindlasti taipad, et mul polnud vähimatki aimu, et tegu naisterahvaga. Kuidas ma olekski saanud seda teada? Aga see ikkagi ei vabanda mu sõnakasutust. Püüan end parandada ja teinekord võtan joogisena foorumist bänni.

                          P.S. Kodus olen mina suurem küpsetaja kui naine.
                          Vabandus vastu võetud. Arvasin, et mu blogi ja foorumi postidest aru saada, et babuntsik, mis babuntsik. Ja kasutajanimi - Cashmer - ei ole just eriti maskuliinne, heal juhul seostuks Ed Wood kõenaluse nimega, aga ta kandis ka naiste riideid.

                          Mis su ´firmaroog´ on?

                          Comment

                          • camu
                            Super Moderaator
                            • Jan 2009
                            • 3411

                            #14
                            Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                            Aga milleks gambleri bokserid siis? Ebaseksikad ju :(

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: taskukümnete mängimine 3b potis OOP

                              Oleme strateegias strateegia lainel.

                              Comment

                              Working...