QQ 3b potis OOP

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cashmer
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2011
    • 438

    #1

    QQ 3b potis OOP

    Poker Stars $10.00 No Limit Hold'em - 5 players

    BTN: $10.98 - VPIP: 29, PFR: 14, 3B: 0, AF: Infinity, Hands: 14
    SB: $7.37 - VPIP: 25, PFR: 25, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 4
    Hero (BB): $10.00
    UTG: $23.48 - VPIP: 24, PFR: 24, 3B: 13, AF: 1.0, Hands: 51
    CO: $11.20 - VPIP: 15, PFR: 12, 3B: 0, AF: 3.0, Hands: 26

    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q Q
    UTG raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.35, 1 fold, Hero raises to $1.50, UTG calls $1.15, 1 fold

    Flop: ($3.40) 6 J 9 (2 players)
    Hero bets $1.61, UTG calls $1.61

    Turn: ($6.62) 7 (2 players)
    Hero bets $3.15, UTG calls $3.15

    River: ($12.92) K (2 players)
    Hero?

    Poole poti panused flop, turn, kuna 3b pot. Kui suurelt panustate 3b potis, iga tänav?
  • vass
    Jube Noob
    • Jan 2010
    • 181

    #2
    Re: QQ 3b potis OOP

    paneks flopis 2- 2.30 ja seega saaks turnis ära shoveda. Käsi liiga vähe et siin mingit täpsemat statti vaadata ( et millega ta seal flatib jne ja riide ka netu nii et...). Nii nagu praegu mängitud siis ma igastahes foldiks shovele. Ei usu et ta seal halvemaga panustab.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: QQ 3b potis OOP

      Liiga vähe cbetid.

      Comment

      • The_Meer
        Grinder
        • Apr 2010
        • 765

        #4
        Re: QQ 3b potis OOP

        pane flopil cirka 2 ja shove turn

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: QQ 3b potis OOP

          Kui su c-bet'ing size 3bet potis on ca 50%, saad nupud sisse riveriks, mis ei olegi nii paha kui sul kuulub siia range ka märgataval hulgal bluffe. Sel juhul annad vastasele postflop 3 võimalust foldida. Kui mängid NL10 ja arvatavasti kasutad peamiselt aind value range, on vb tõesti parem, kui saaks nupud sisse turnis(annad ainult 2 võimalust foldida). Miinuseks ka see, et kolme barreli korral annad vastasele päris häid odd'e parem kombinatsioon kokku tõmmata(nl10'es võib vatasel 3bet potis väga wide range olla).
          As played peab vist check/foldima.

          Comment

          • bangedurmum
            Julm Donk
            • Oct 2011
            • 45

            #6
            Re: QQ 3b potis OOP

            Ühe korra (turn) said andeks, teist korda enam mitte.

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #7
              Re: QQ 3b potis OOP

              Kuulge kiusukotid!

              Postitan nii võidetud kui ka kaotatud käsi. Aga eelkõige käsi, mida arvan olevat valesti mänginud. Ja mille kohta ootan arvamust, kuidas oleks pidanud tegutsema.Saan aru, et mitmed blog-i/päevikupidajad postitavad käsi, et saada tunnustust ´jah tegid hero foldi/hero call; oled hero, äss, kunn jne´. Mina mitte. Iga hea mõte saab kõrva taha pandud ja vaikselt ka mängu lisatud.

              Ja antud käe ma shovesin riveril (kui seda stackinatuksest, mis mul alles oli üldse shovemiseks nimetada saab) ning villane mõtles kaua - kaua ja foldis.

              Comment

              • AshrakWhite
                Grinder
                • Oct 2008
                • 666

                #8
                Re: QQ 3b potis OOP

                nagu öeldi beti suuremalt saad oma nutsiga keskele kiiremini ja goodilt.

                Comment

                • rollkopter
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 501

                  #9
                  Re: QQ 3b potis OOP

                  jep, usun et k6ik sealhulgas ka mina kindlad, et suuremalt tuleb bettida, any ruutu ja overcard on sulle ju halb ja vastane peab maksma kui drawida tahab :)

                  Comment

                  Working...