NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rollkopter
    Grinder
    • Oct 2011
    • 501

    #1

    NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

    Cassava Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1507806
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $10.70
    SB: $12.72
    BB: $12.86
    UTG: $10.10
    MP: $14.01
    Hero (CO): $27.39

    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 8 8
    UTG raises to $0.30, 1 fold, Hero calls $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, 1 fold

    Flop: ($1.00) 4 4 8 (3 players)
    SB checks, UTG checks, Hero checks

    Turn: ($1.00) T (3 players)
    SB bets $0.75, UTG calls $0.75, Hero calls $0.75

    River: ($3.25) 9 (3 players)
    SB bets $3.25, UTG calls $3.25, Hero raises to $8.12, SB raises to $11.67, UTG calls $5.80 all in, Hero calls $3.55


    vastas on mõlemad solid TAG regularid
    Last edited by rollkopter; 08.11.11, 01:45.
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

    Mängiks enamvähem samamoodi, pole ju mõtet kohe flopil leadoutida. Turnil ma ilmselt juba 3-betiks ja as played river on standard.

    Comment

    • Cashmer
      Õpihimuline Mängur
      • Jan 2011
      • 438

      #3
      Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

      Panustaks flopil. Sest paardnud flopid pidavat olema jaoks kohustuslikud c-bet spotid. Kui vastane seda teab võib floatida või raiseda ja see oleks sucsess.
      Sa IP, seega on vastaste silmis tõenäolisem, et kui betid, siis (semi)blufid. Ja seegi soodustab floatimist või raisemist. Jällegi sucsess.

      Kui ch flop, siis edasi nii nagu mängisid, sest riveril biidivad sind ainult straight flush, neljade nelik, tasku-kümned ja -üheksad.
      See, et SB alles turnil üles ärkas tähendab masti/reatõmmet, 10x kätt, nelikut, et siiski mingit valuet saada oma monsteri eest, taskukümneid, väikest pocketit, JJ+ eeldaks, et ta 3b preflop. Bluff on vähetõenäoline, aga mitte võimatu.

      Turni raise tähendaks villasetele ainult üht - sul on 4x või 88.
      Last edited by Cashmer; 08.11.11, 10:08.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

        wp

        Comment

        • suitsutihane
          FPP Pro
          • Dec 2010
          • 286

          #5
          Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

          alguses vaatasin et ei meeldi aga tgelt meeldib :P flop oleneb su imagest ja vastastest, ma ise betin floppi tn, väikselt,
          ´ja as played turnis raisen väikselt, mingi 1.80 peale ntx. for value. jälle oleneb su imagest ka. ees ainult 44 ja TT ja callivad drawd raudselt. ja kui foldivad mõlemad siis nkn riveris pappi ei saa
          Last edited by suitsutihane; 08.11.11, 14:14.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

            Väga hästi mängitud.

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #7
              Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

              ty

              Comment

              • Mr_Kenny
                Vana Tegija
                • Jun 2011
                • 1357

                #8
                Re: NL 10, huge flop, aga kas edasi õigesti mängitud?

                Riveril jam parem kui niisama raise.

                Comment

                Working...