A3, degen shoveb pre.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    A3, degen shoveb pre.

    Fish 74/33/1.5, 206 kätt. Täis degen ühesõnaga, shovenud A2o, pre 250bb 38oga. Kaotas just poti regulari vastu AQ vs AJ pre AI. Ta range on siin pmts atc, samas väga ees me A3s-ga olla ei saa igal juhul. On callimine kasumlik või mitte ?


    $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1487540
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $61.75
    MP: $58.72
    CO: $28.77
    BTN: $30.00
    SB: $50.62
    Hero (BB): $30.00

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with A 3
    4 folds, SB calls $0.15, Hero raises to $1.20, SB raises to $50.62
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: A3, degen shoveb pre.

    equity win tie pots won pots tied
    Hand 0: 58.220% 56.34% 01.89% 1181668536 39544840.00 { Ad3d }
    Hand 1: 41.780% 39.89% 01.89% 836814184 39544840.00 { random }

    high variance igal juhul

    muidu checkiks bb või raiseks väiksemalt kui ei ole valmis ta 3bet/shove jne callima

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: A3, degen shoveb pre.

      ei ole, fold.
      flippad või oled dominated.

      limp-shove ei paneks atc peale isegi teda.

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #4
        Re: A3, degen shoveb pre.

        IMO tundub ka liiga high variance, sa oled investeerinud nii vähe.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #5
          Re: A3, degen shoveb pre.

          KQo+ A7s+ A8o+ 44+ calliks.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: A3, degen shoveb pre.

            Kui ta tõesti ei vali kätt selleks liigutuseks(a´la shovemode 5 viimast kätt), siis callin ja olen õnnelik kui mingi J2 vastas. Aga nagu aru saan, siis L-raisend ei ole varem ja võiks foldida siiski. Samas kui järgmine käsi keegi talt KJga stäki võtab 23 vastu, siis hakkab kahju :P

            Comment

            Working...