NL10 SH {Nutfd vs shove}

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10 SH {Nutfd vs shove}

    WP või keegi oleks teisiti käitunud? Statse pole, kuna Anonymous laud.

    No-Limit Hold'em, €0.10 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    CO (€4.02)
    Button (€26.16)
    SB (€7.20)
    BB (€5.60)
    UTG (€1.67)
    Hero (MP) (€15.21)

    Preflop: Hero is MP with K, A
    UTG bets €0.30, Hero raises €0.90, 1 fold, Button calls €0.90, 1 fold, BB calls €0.80, 1 fold

    Flop: (€3.05) 2, 5, Q (3 players)
    BB bets €4.60, Hero calls €4.60, Button raises €25.26 (All-In), Hero calls €9.71 (All-In)
    Total pot: €36.27
  • KristjanRawk
    Klubi Liige
    • Feb 2009
    • 1133

    #2
    Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

    shoveks flopis, 2 overcardi + nutflushdraw + kaks bd str8drawi
    Last edited by KristjanRawk; 11.10.11, 13:22.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

      Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
      shoveks flopis, 2 overcardi + nutflushdraw + kaks bd str8drawi
      +1

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

        Mulle pigem meeldiks ka seal kohe shoveda kui flattida, kindlasti saab parema equity kui keegi seal millegagi callima peaks.. Ülekaartide oute tõenäoliselt meil 1 vaid.

        Comment

        • Kosmonaut
          Grinder
          • Feb 2010
          • 584

          #5
          Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

          Miks kõik jubedalt seal shoveda tahavad ? Et arvate, et fishist võime olla ees ntx aga regular callib/raiseb meie calli korral mõnda made handi, mille ta shove korral foldiks ?
          Fishist võime ees olla küll.
          Aga regi range: esiteks top range (setid, overcardid, combodraw, mõni 2p) - seal ei ole vahet, mida me teeme, nii ehk naa on raha flopis sees. Siis tema kehvem range - ntx AT, AJ, 66, 77, 89s (mitte poti) jne. Need käed ta foldib niiehknaa (kui ta just ei arva siin, et on fishist ees ja saab meid foldima). Ainus variant oleks ntx KJ, QJ, AJ, vahel mõni overpair, veel nõrgem Jx, mille ta vb foldiks, kui me shoveme, aga nüüd callib/shoveb ise. Kui nüüd natuke mängida equilatoriga, siis näeme, et meie EV seal käes hoopis suureneb tänu sellele, et reg tuleb oma mediocre käega sisse.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #6
            Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

            Kuidas sul talle KJ, AJ, Jx call/shove rangesse õnnestus panna?

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

              Weird jah, miks peaks reg õhuga callima/shovema :D

              Comment

              • Kosmonaut
                Grinder
                • Feb 2010
                • 584

                #8
                Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                Kuidas sul talle KJ, AJ, Jx call/shove rangesse õnnestus panna?
                sry, Qx käsi mõtlesin, mitte Jx

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                  Shove paneb regi ilmselt pea alati foldima, aga kui tihti ta paneks siin otsa või tuleks kaasa, kui tal on mingi medium strenght hand? Ma arvan et mitte kuigi tihti, seega ei ole sisuliselt vahet, kas callime või shoveme. Ja kui ta shoveb nagu antud käes, on easy call, isegi made settide vastu on korralik equity, aga ei usu et neid made sette seal kuigi tihti üldse on. Vahest harva QQ..., statte küll ei tea, aga cold calling range on ilmselt mingi AJs+, 88+ vms, või veel tugevam tiba, seega on tal käsi mis ei connecti või mingi paar millega ei julge kaasa callida(või kui callib, siis ta on taga)... Isegi AQ ja KK on flip ja AA on 37-63 seis, vahest võisid ka mingid sc'd olla, kuid siis missis completely... Nii et sellel tänaval ei saagi sisuliselt mingit viga teha.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                    Tänud kõigile vastuste eest!
                    Anyway, käsi lõppes nii:

                    Turn: (€36.27) J (3 players, 2 all-in)

                    River: (€36.27) 8 (3 players, 2 all-in)

                    Total pot: €36.27

                    Results:
                    Button didn't show
                    BB didn't show
                    Hero had K, A (flush, Ace high).
                    Outcome: Hero won €34.46

                    BTN'il oli 55 ja BB'l KQo

                    Comment

                    • sixmax
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 182

                      #11
                      Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                      nice suckout, fish

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                        Lol w/e.. I had my outs

                        Comment

                        • emmimees
                          Klubi Liige
                          • Aug 2010
                          • 2719

                          #13
                          Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                          Samas pre võiks rohkem panna imo.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                            Hmm, mis pre raisel viga ? Panen enamasti 30c raise peale 90c-1€, vahel harva ka €1.10

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #15
                              Re: NL10 SH {Nutfd vs shove}

                              LOL, kindlasti ei ole mingit mõtet panna rohkem kui 9bb, kui just open raiser suur fish pole...

                              Comment

                              Working...