NL30 AT Turn play ?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • urmo1
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 330

    #1

    NL30 AT Turn play ?

    $0.15/$0.30 No Limit Holdem
    5 players
    Converted at weaktight.com

    Stacks:
    UTG GREGLYS ($29.70)
    CO subbuteo07 ($30.44)
    BTN Poker1020 ($9.03)
    SB lousty ($19.16)
    BB Hero ($43.06)

    Pre-flop: ($0.45, 5 players) Hero is BB A T
    GREGLYS calls $0.30, subbuteo07 bets $1.20, 1 fold, lousty calls $1.05, Hero calls $0.90, GREGLYS calls $0.90.

    Flop: A 4 A ($4.80, 4 players)
    lousty checks, Hero checks, GREGLYS checks, subbuteo07 bets $3, lousty bets $6, Hero calls $6, GREGLYS folds, subbuteo07 folds

    Turn: 2 ($19.80, 2 players)
    lousty goes all-in $11.96

    Final Pot: $31.76
    Hero shows: A T



    Mul polnud statse ta kohta veel,aga tundus et pole kõige parem mängja mõne eelmise käe põhjal.



    weaktight.com, seal pane "post hand" vali flopturnriver formaat(FTR), copy-paste ja kaardid editid ise ära
    -lenC




  • your_naked_mom
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 212

    #2
    Re: NL30 AT Turn play ?

    kui ta just kõige parem mängija imidži põhjal polnud, siis nutsoute on sul T näol 3 ja split oute veel vähemalt 6.

    suhteliselt närvilise shove mulje jätab see turnshippament. võib olla täiesti random hand, samas ka weak ace.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #3
      Re: NL30 AT Turn play ?

      muuda post ära koos korrektse käega a) ma ei saa aru mis positsioonil sa oled, aga muidu


      üleüldiselt ma nii suuri raize üldse AT ga ei callI eriti positsioonist väljas(jällegi ei saa aru ka sul suited) nii, floppame oma A, mis edasi? kas see on midagi väärt juhtubki nii nagu juhtus vastane betib meid all in ja me ei tea kus asume, üldse flopil väga palju inimesi, mulle ei meeldi pf eriti raize selliste kätega callida, kus ma pärast ei saa aru kus olen, ATga broke minna mingi AJ vastu ka natuke jama, cold call on üldse üks pask asi, 3bet, raise ja fold võiks üleüldse põhilised olla, kui pocketid ja raize siis callime et set hittida, või suited capid jneeee
      '

      Sa kaotad AK,AQ,AJ,AA, settidele, saan valuet kõigelt muult, nüüd ma juba callin, arvatavasti tal QQ-JJ-KK

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL30 AT Turn play ?

        easy call. Preflop viskaks maha, mõtetu käsi fullringis callimiseks. võidad A3-A9, flushdraw, kaotad A4,A2, kes nii ei betiks.

        Comment

        • marguzz22
          Vana Tegija
          • Oct 2008
          • 1458

          #5
          Re: NL30 AT Turn play ?

          see muidu alaska 6max mitte FR

          Comment

          • urmo1
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 330

            #6
            Re: NL30 AT Turn play ?

            Algselt postitas marguzz22
            muuda post ära koos korrektse käega a) ma ei saa aru mis positsioonil sa oled, aga muidu


            üleüldiselt ma nii suuri raize üldse AT ga ei callI eriti positsioonist väljas(jällegi ei saa aru ka sul suited) nii, floppame oma A, mis edasi? kas see on midagi väärt juhtubki nii nagu juhtus vastane betib meid all in ja me ei tea kus asume, üldse flopil väga palju inimesi, mina foldin nii suurele 3betile selle juba pf
            '

            Sa kaotad AK,AQ,AJ,AA, settidele, saan valuet kõigelt muult, nüüd ma juba callin, arvatavasti tal QQ-JJ-KK

            Muidu mis käel viga minuarust suht kerge aru saada ju?
            BB olin aga jah ega see AT call eriti hea lahendus pole edaspidi katsun meeles pidada mitte callida.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: NL30 AT Turn play ?

              kurat, again.

              Ok, siin võib mehel olla mingi 55-88, ässasid ta ei karda, kuna flopiraiseja viskas maha, 2 ja 4 -jalt ootab calli oma shovele. Ikkagi calliks.

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #8
                Re: NL30 AT Turn play ?

                Algselt postitas urmo1

                Muidu mis käel viga minuarust suht kerge aru saada ju?
                BB olin aga jah ega see AT call eriti hea lahendus pole edaspidi katsun meeles pidada mitte callida.

                ma aru saan aga saaksin paremini kui converdiksid käe, see vist reeglites ka et käsi ikkagi converditud kujul:) sama nagu 2p2

                Comment

                • urmo1
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 330

                  #9
                  Re: NL30 AT Turn play ?

                  Selge uurisin jah minu viga,järgmine kord converdin kohe ära.
                  Tänud Lencile kes seekord ise ära convertis.

                  Comment

                  • marguzz22
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1458

                    #10
                    Re: NL30 AT Turn play ?

                    antud juhul muidugi call, aga jah ära cold calli pf sellise käega

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #11
                      Re: NL30 AT Turn play ?

                      Vot AT ongi täpselt sellist tüüpi käsi, et kui sa nüüd Ässadele pihta saad ja oled preflop raise callinud - Mis sa nüüd teed? Sa ei tea kus sa oled.

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: NL30 AT Turn play ?

                        CO isoleerib, SB callib, AT-ga squeezen siin kindlalt.

                        Flopis paneks nupud sisse muidu. Kui tal on AJ+, siis on see PF kole kehvalt mängitud ja multiwayd oleks justkui palutud. Ainuke "reaalne" käsi on 44.

                        Nagu mängitud, easy call, 28% pead võitma siin.

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #13
                          Re: NL30 AT Turn play ?

                          call on preflop võimalikest otsustest kõige halvem - sa oled kergelt domineeritud käega oop ja reeglina kas võidad vähe või kaotad palju. as played on turn lihtne call, ma ei imestaks kui villain seal mingit 56ss type kätt näitab.

                          Comment

                          Working...