Nl25 A9 tptk vs fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ahangama
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 615

    #1

    Nl25 A9 tptk vs fish

    44/27 91 kätt.afq 47% fold to cbet 43, raise cbet 14(1/7)
    selline lag fish, 3betile ei foldi(2/8) blinde pole kordagi ära foldinud.

    Kas liin on ok, või mängiks kuskil teistmoodi?

    MP: $53.42
    CO: $25.00
    BTN: $15.66
    Hero (SB): $34.83
    BB: $57.95
    UTG: $29.61

    Hero posts SB $0.10, BB posts BB $0.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero has A 9

    fold, fold, fold, fold, Hero raises to $0.75, BB calls $0.50

    Flop: ($1.50, 2 players) 2 9 7
    Hero bets $1.07, BB raises to $2.32, Hero calls $1.25

    Turn: ($6.14, 2 players) 7
    Hero checks, BB bets $2.92, Hero calls $2.92

    River: ($11.98, 2 players) 6
    Hero checks, BB bets $11.39, Hero calls $11.39
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Nl25 A9 tptk vs fish

    Raiuks flopil nii, et tal tekib isu shoveda.

    edit: vaatasin, et NL50
    Last edited by timz0333; 28.09.11, 17:22.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: Nl25 A9 tptk vs fish

      Flopi 3b-call on üsna kohutav paraku, ~140bb deep. Ta on ju 7st võimalusest vaid ühel raisenud cbetti, seega pole eriti alust arvata, et ta seal mingi 57o/98 tüüpi käega hulluks läheb vm.. Kui on bluff, siis parim variant on callida lihtsalt maha ja valuet ka saada, mitte luua selline olukord, kus pmtl paremad käed reeglina jätkavad ja halvemad foldivad.
      Wp imo.

      Comment

      • Cash87
        Vana Tegija
        • Feb 2009
        • 1402

        #4
        Re: Nl25 A9 tptk vs fish

        Ma foldin flopi suht insta. Ei viitsi lihtsalt keeruliseks mõelda asja eriti nii passiivse venna vastu. Edasi vaadates on siis turn fold kuna ikka väga halb kaart tuli maha ju.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #5
          Re: Nl25 A9 tptk vs fish

          Kui ma enne ei suudaks foldida, siis riverit ma ära ei calli. Ainus tõmme mis flopis oli (8T) jõudis kohale, samuti võis raiseda floppi 22-ga, overpairiga, isegi 7x või 66-ga. Isegi kui raises floppi 9x-ga, siis ta ei paneks sellega riveril PSB, pigem chekiks järgi või paneks nibin-nabin pool potti nagu turnis. Biidime ainult sooja õhku ja kahjuks 33%+ kordadest seda siin pole.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: Nl25 A9 tptk vs fish

            Flop on well played, turn on samuti call... Aga rivril leiaks ilmselt foldi, väga ei ole siin neid käsi ilmselt mida biidid nagu ristijeeesus ütles... eriti see potsize bet karjub küll tugevuse järele, ma arvan ka et 98-9K käe checkiks järele või ei kasutaks nii suurt betsizingut, kui sul mingit konkreetset readi seal ei ole, mis vastupidist toetaks, siis fold on korrektne...

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #7
              Re: Nl25 A9 tptk vs fish

              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
              Flop on well played, turn on samuti call... Aga rivril leiaks ilmselt foldi, väga ei ole siin neid käsi ilmselt mida biidid nagu ristijeeesus ütles... eriti see potsize bet karjub küll tugevuse järele, ma arvan ka et 98-9K käe checkiks järele või ei kasutaks nii suurt betsizingut, kui sul mingit konkreetset readi seal ei ole, mis vastupidist toetaks, siis fold on korrektne...
              Ma ei saa aru miks OOP station olla? call call fold ei too kunagi raha sisse. initsiatiiv peab sinu käes olema kogu käsi, vastasel juhul kindel plaan või fold.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: Nl25 A9 tptk vs fish

                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                Ma ei saa aru miks OOP station olla? call call fold ei too kunagi raha sisse. initsiatiiv peab sinu käes olema kogu käsi, vastasel juhul kindel plaan või fold.
                kust need argumendid välja võlusid? ise mõtlesid välja vä

                Comment

                • q_q
                  dibs esimesele naisele, kes siia satub
                  • Jan 2011
                  • 6303

                  #9
                  Re: Nl25 A9 tptk vs fish

                  kas see 1 kord kui cbet raisenud ongi see käsi või oli see enne?

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #10
                    Re: Nl25 A9 tptk vs fish

                    Foldime seepärast et draw'd mis tal olid completesid. Tema range crushib meie kätt... Ega me ei saa ju kaarte ette näha mis tulevad, oleks board teistmoodi välja mängind, oleks ka mäng teine... Alati ei pea ise initsiatiivi omama, kui sa kogu aeg initsiatiivi tahad omada, siis on su vastu oma value kätega väga lihtne mängida ja leak'id igast otsast raha... Ka call saab olla aggressive...

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #11
                      Re: Nl25 A9 tptk vs fish

                      vast 1 kord enne ikka.

                      Comment

                      Working...