NL30 overpair vs agrofish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL30 overpair vs agrofish

    Kas on callil pointi arvestades ta riveri agressiivsust? Biidime pm kõike peale flushi. Riveris bluffimas otseselt ei ole näinud nende käte jooksul

    $30.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (BTN): $34.34
    SB: $21.40
    BB: $31.05
    UTG: $30.00
    MP: $23.09
    CO: $94.64 - VPIP: 77, PFR: 4, 3B: 0, AF: 2.2, riveri AF12, afq 70% Hands: 47

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with Q Q
    2 folds, CO calls $0.30, Hero raises to $1.50, 2 folds, CO calls $1.20

    Flop: ($3.45) J 2 2 (2 players)
    CO checks, Hero bets $2.70, CO calls $2.70

    Turn: ($8.85) 7 (2 players)
    CO checks, Hero bets $4.12, CO calls $4.12

    River: ($17.09) T (2 players)
    CO bets $12.81, Hero ?
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2
    Re: NL30 overpair vs agrofish

    Mina calliks sellise vastu ära, 2'ega oleks raudselt mingil tänaval oma totaka minraise teind(flushiga turnis)... tal raudselt mingi JT ja arvab et nuts...

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: NL30 overpair vs agrofish

      turnil suuremalt ffs

      river tahaks callida sest top2, unpaired boardil foldiks

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL30 overpair vs agrofish

        Miks turn suuremalt? Plaan oli c-r peale foldida..

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL30 overpair vs agrofish

          sest pot 17 sul 25 dollarit

          it's problem

          b/f turn suuremalt et river ez shove oleks

          sest never in a million years ta foldib jx

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL30 overpair vs agrofish

            Sa mõtled, et oleks easy call-shove mingi psb siis?

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL30 overpair vs agrofish

              hmm ma ei saa aru küsimusest

              bet/fold turn, aga tee seda suuremalt sest ta raiseb väga harva aga callib peaaegu alati (nt jx ta ei foldi kunagi), siis saad riveril stackid sisse, sest prgu pot 17 sul 25 ja ei saa 70vpip fishi vastu stacke sisse dream boardil kui sul overpair mis on suht leak

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL30 overpair vs agrofish

                ära sellepärast vähem beti et sa bet/foldid, ma vahel overbetin river ja ikkagi foldin sest tean et vastane callib 90% ajast ja raiseb üli harva

                jääb value saamata lihtsalt

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL30 overpair vs agrofish

                  Ses mõttes kui panen turni suurelt ja vastane donkab psb AI riveris siis easy call??

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #10
                    Re: NL30 overpair vs agrofish

                    kui turn normilt betid siis riveril vähem kui psb niiet call oleks lihtsalt

                    aga call/fold väga close, calli poole kisub aint see et meil top2, muidu oleks ez fold

                    aga mõte sellest et selline asi juhtub üli harva et sa ei pea muretsema selle pärast, enamik kordadel ta ikkagi check river sa shove ta call jx-ga ja pot sulle

                    Comment

                    Working...