NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • avera
    Räme Fish
    • Sep 2011
    • 2

    #1

    NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

    Nii siis käsi, mis jäi kripeldama. Kuna vastane armastab aeg ajalt üle tõsta madalate paaridega, siis läksin kaasa. Turnis jäin juba lootma oma ässale ja emand kickerile ning lootsin sisimas flushi saada riveris

    PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    Hero (CO): $17.84
    BTN: $8.14
    SB: $11.92 VPIP: 26, PFR: 21
    BB: $11.28
    UTG: $10.15

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has Q A

    fold, Hero raises to $0.40, fold, SB raises to $1.20, fold, Hero calls $0.80

    Flop: ($2.50, 2 players) 6 A 9
    SB bets $1.78, Hero calls $1.78

    Turn: ($6.06, 2 players) 2
    SB checks, Hero bets $2.88, SB raises to $6.16, Hero calls $3.28

    River: ($18.38, 2 players) 6
    SB bets $2.78 and is all-in, Hero calls $2.78
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #2
    Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

    Aga mis ta 3bet sampel oli? Kui väga aggro on, ja väikeste kaartidega üle tõstab jms, siis meeldiks preflop ta ära stackida, 4bet/callida shove..., sest sel juhul on vastasell päris palju FE'd... Niti/tightima mängija vastu meeldib call IP... River on obvious call, turni oleks shovend... kui juba betid turni, siis ma foldi seal ei näe ja antud olukorras betiks sisuliselt alati turni...

    Comment

    • Ballahollic
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2011
      • 388

      #3
      Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

      Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
      ja antud olukorras betiks sisuliselt alati turni...
      +1

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

        SHove turn on rohkem +EV imo, miks sa need sendid jätsid.

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #5
          Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

          ei saa ka väga turni callist aru.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

            Mulle meeldib samas mõnus turni betsizing, induceb vastast shovema,bluff/raisima nõrgemaga, tugevamaga lähvad niguinii nupud sisse... Turni call on väga arusaamatu...:P, Kindel shove...

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

              fold pre

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #8
                Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

                AQs paned 5-handed mängus IP 3beti vastu 120bb deep maha?????? Ega sa FR'is UTG ei ole.... MEENUTAB VÄGA PHIL HELMUTHI NÕUANDEID ALGAJATELE, MÄNGI AIND TOP TEN HAND'e... LOL

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #9
                  Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

                  3bet ei olnd isegi balanseeritud suurema stacki vastu kui 100bb ja OOP...

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

                    Ma foldin siin pf kui vastase 3bet on alla 5% ja solid mängija.

                    Comment

                    • HerrJanks
                      Pokkerihai
                      • Jul 2011
                      • 3769

                      #11
                      Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

                      AQs'il on isegi 4% depolarized range vastu 37% equity't... ja IP mina küll ei foldiks... OOP on teine asi(ilmselt 4bet või fold)...

                      Comment

                      • Cash87
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1402

                        #12
                        Re: NL10, Ässa paar ja mastitõmme turnis - vastane raiseb

                        Mina ka ei usu, et see 6max nii nitine on, et AQs foldima hakkad IP. Flopi call ok ning ma isegi ck järgi turni kui nii suspicious oled. Saad tasuta riveri ning induced ka veel.

                        Comment

                        Working...