NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Maxi
    Pokkerihai
    • Nov 2010
    • 1849

    #1

    NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

    PartyGaming - $0.10 NL (6 max) - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $16.40
    UTG: $10.65
    Hero (CO): $10.00
    BTN: $3.70
    SB: $15.30 48/12, agression 35. fold to cbet 60, ca 40 kätt

    SB posts SB $0.05, BB posts BB $0.10

    Pre Flop: ($0.15) Hero has J T

    fold, Hero raises to $0.30, fold, SB calls $0.25, fold

    Flop: ($0.70, 2 players) 8 T 6
    SB checks, Hero bets $0.46, SB raises to $0.92 Hero ??


    Mida see fishi minraise üldse tähendama peaks, ma ei ole siiani suutnud aru saada kas see näitab tugevust või mitte.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

    Algselt postitas Maxi Vaata postitust


    Mida see fishi minraise üldse tähendama peaks, ma ei ole siiani suutnud aru saada kas see näitab tugevust või mitte.
    Mitte halva pärast, aga mida sa seni laudades teinud oled siis?

    Mina callin siin ja ilmselt callin ka turni olenevalt kaardist.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

      Sellise vaala puhul võib see palju asju tähendada. As played callin ja vaatan mis edasi saab aga suuri lootusi võidule ei pane kui jätkab panustamist. Oleks station fish, foldiks insta flopis.

      Comment

      • Maxi
        Pokkerihai
        • Nov 2010
        • 1849

        #4
        Re: NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

        Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
        Mitte halva pärast, aga mida sa seni laudades teinud oled siis?

        Mina callin siin ja ilmselt callin ka turni olenevalt kaardist.
        Iga kord leiuta nagu jalgratast :D
        Kui ma callin siis 90% on turnis uus bet vastas, suht harva meie käsi turniks paraneb ja seal callida siis blank riveri foldime?
        Ma tean, et mingi osa ajast nad panevad õhuga või mingi bottom pairiga, aga ma ei tea kas ja kui tihti nad seda teevad. Kas meil on kasumlik initsatiiv ära anda ja lihtsalt foldida mingi hetk või callida ja loota et ta paneb õhuga või annab alla.
        Varem nagu ei pööranud tähelepanu kuna ei saanud neid spotte nii tihti, aga viimasel ajal on neil nii standard minraise, et peab siinkohal kõige +EV´ma strateegia selgeks tegema lihtsalt :)

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: NL10, TP cbetime ja saame fishilt minraise

          Samuti calliks flopi ja jätkaks callimist kui panustab, sõltuvalt bet sizingust, oled ka tema vastu positsioonis... Foldimisele flopis ei mõtle... üks mõte mis pähe tuli on minraiseda(raiseda väikselt) omakorda ja võtta tasuta kaart ja callida riveri bet või bettida ise... kui saame omakorda raise või shove on easy fold...

          Comment

          Working...