nl50 A8 rida vs fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl50 A8 rida vs fish

    Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players -

    CO: $65.21
    BTN: $16.64
    SB: $26.92
    Hero (BB): $51.85
    UTG: $54.02
    MP: $51.22

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 8 A
    1 fold, MP calls $0.50, 3 folds, Hero checks

    Flop: ($1.25) 2 5 6 (2 players)
    Hero bets $0.75, MP calls $0.75

    Turn: ($2.75) 7 (2 players)
    Hero bets $1.75, MP calls $1.75

    River: ($6.25) 9 (2 players)
    Hero bets ?

    Villain on 58/20 fish 18 käe peale. Turnil oleks alla andnud, kui poleks drawd hittinud, sp ka jätkasin barreldamist. Fwiw, ta callis mõlemil tänaval suht kiiresti. Max EVga betsizing riveril? Std oleks nt 90% psb vmt panna, kuid ehk oleks overbettimisel rohkem valuet?
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: nl50 A8 rida vs fish

    Ez shove. Kui tal on käsi mis talle meeldib, siis ta ei foldi ja kõik. Fishide vastu ma overbetin koguaeg, et riveriks nupud saada. Standard on turnil mingi 2x pot panna, et riveris alla PSB jääks.

    Kui betid siin mingi 4$ või shoved 48$, siis arvuta ise mitu % vähem ajast ta peaks su shove callima, et see poleks kasumlikum kui 4$ bettida. Ta ei calli su shovet elus ees miski üle 10x harvemini.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: nl50 A8 rida vs fish

      Shove on tõesti päris hea mõte, fish callib ilmselt küllalt tihti, et oleks kasumlikum kui normalt pot size bet...

      Comment

      • virukunn
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 2036

        #4
        Re: nl50 A8 rida vs fish

        No see on lihtsalt uskumatu millega nad callivad. Mõnikord tundub, et nad callivad overbeti laiema rangega kui tavalise beti. Mul hakkab kahju neist, ausalt. Nagu väikselt lapselt võtaks kogu taskuraha ära.

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #5
          Re: nl50 A8 rida vs fish

          Algselt postitas virukunn Vaata postitust
          Mul hakkab kahju neist, ausalt. Nagu väikselt lapselt võtaks kogu taskuraha ära.
          XD

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #6
            Re: nl50 A8 rida vs fish

            Paljud fishid muretsevad vist peamiselt selle pärast, et neid jumala eest ära ei blufitaks ja AI tundub nii suspicious, et callivad väga wide rangega tuimalt maha, kuigi endal on aind sendid investeeritud...:P

            Comment

            • virukunn
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 2036

              #7
              Re: nl50 A8 rida vs fish

              Analoogne käsi, just praegu juhtus:

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • qjet
                Grinder
                • Apr 2009
                • 806

                #8
                Re: nl50 A8 rida vs fish

                pole siin midagi analoogset ju. sinu näidatud käes ei ole üldse nii palju str8 combosi ja 2p callida on seal täiesti standard. minu range seal käes oleks kõik setid ja 2p combod.

                Comment

                • virukunn
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 2036

                  #9
                  Re: nl50 A8 rida vs fish

                  Algselt postitas qjet Vaata postitust
                  pole siin midagi analoogset ju. sinu näidatud käes ei ole üldse nii palju str8 combosi ja 2p callida on seal täiesti standard. minu range seal käes oleks kõik setid ja 2p combod.
                  WTF, sa callid regulari shove seal T8-ga ?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: nl50 A8 rida vs fish

                    Erinevad käed on jah obv. Sinu käes foldiks ilmselt ka QT ära ning ega ka bottom setiga seal eriti rõõmus callides ei ole. Seda muidugi eeldades, et shoveja on keskmine regular (või lihtsalt tundmatu).

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #11
                      Re: nl50 A8 rida vs fish

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      WTF, sa callid regulari shove seal T8-ga ?
                      ükski reg ei ole nii retard, et seal shoveb ja kaotab valuet, kui ma callin ükskõik, mis teise beti. see, et sul fish vastas oli, on üldse teine asi. ja kui tahad kätt riverini arutada, siis selles spotis ei saagi ühelgi regil sellist kätt minu vastu enam olla :).

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: nl50 A8 rida vs fish

                        c-r või bet mingi 1$, et induceda vaala. Lmao shoveda tundub mõttetu seal, oleks eriti short, siis veel vb. Ta peab ikka eriliselt retard fish olema, et callida seal shove ilma reata.

                        Comment

                        • The_Meer
                          Grinder
                          • Apr 2010
                          • 765

                          #13
                          Re: nl50 A8 rida vs fish

                          Ma ka ei leia, et see on piisavalt hea koht, kus fishi vastu overbet AI riveril panna

                          Comment

                          • 2ssapaar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 423

                            #14
                            Re: nl50 A8 rida vs fish

                            checkiks turnil, fish ei foldi seal tihti

                            Comment

                            Working...