NL20 AQ vs agro squeezer

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 AQ vs agro squeezer

    Tüüp oli just BI ka kaotanud ja üsna palju agrotas.

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $20.20 25/22/2,5 3bet 25%(12) 35kätt
    BB: $23.45
    Hero (UTG): $36.14
    CO: $20.90
    BTN: $6.86

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with Q A
    Hero raises to $0.70, CO calls $0.70, 1 fold, SB raises to $3, 1 fold, Hero ??
  • tdx
    Grinder
    • Oct 2008
    • 768

    #2
    Re: NL20 AQ vs agro squeezer

    Kindlasti ei 4betiks, ei näe mingit pointi selles.
    60% calliks 40% foldiks.

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL20 AQ vs agro squeezer

      IP pole 4bet'il küll mõtet väga antud juhul(arvan et vastane shipib suht rohkelt,väga tihti on flip või vahest oled ees, vahest ka taga, vabalt võib ta foldida siis nõrgemad holdingud ja jätkata paremaga, AQ on küllalt tugev agro vastase vastu, millega peaks shove ilmselt ära callima) postflop mängib käsi päris hästi, calliks tema 3bet range vastu... Floatiks suht any flopi ja siis vaataks edasi, A või Q tabamise korral stackiks ära...

      Comment

      • KristjanLaas
        Pokkeritark
        • Oct 2009
        • 6450

        #4
        Re: NL20 AQ vs agro squeezer

        calliks alati ja vaataks flopist edasi kuidas oleks kõige mõitslikum talitada.

        Comment

        • 2ssapaar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2008
          • 423

          #5
          Re: NL20 AQ vs agro squeezer

          sample väike, aga kui ma saan ta mängust aru, et ta 3-bet bluffib palju ja Cbetib palju, siis on hea liin call preflop ja shove over Cbet paljudel floppidel. Kuivad flopid nagu J84r, 943r sobivad selleks kõige paremini. K-high dry floppe ei shoveks kuna ei saa reppida midagi.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL20 AQ vs agro squeezer

            Hmm mis sa seal J high flopis saad reppida mida K high omas ei saa?

            Comment

            • 2ssapaar
              Õpihimuline Mängur
              • Nov 2008
              • 423

              #7
              Re: NL20 AQ vs agro squeezer

              Algselt postitas emmimees Vaata postitust
              Hmm mis sa seal J high flopis saad reppida mida K high omas ei saa?
              K-high dry floppi ma ei raise kunagi lihtsalt ühegi value käega. J-high flopil saab mul palju rohkem asju olla. Top paari shoven näiteks mingi % ja rohkem overpaire saab olla. K-high flopil ei shove top paari kunagi, sest ainult üks overcard on mulle halb.

              btw A-high floppi ei raiseks ka, Q-high mõnikord

              Comment

              • totaldonk
                Grinder
                • Dec 2009
                • 914

                #8
                Re: NL20 AQ vs agro squeezer

                standard shoveda villase cb üle ?

                Comment

                • 2ssapaar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2008
                  • 423

                  #9
                  Re: NL20 AQ vs agro squeezer

                  teatud mängijate vastu kasutan suht tihti jah

                  Comment

                  Working...