nl30 AK 3b-potis, okse turn

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl30 AK 3b-potis, okse turn

    Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $78.35 25/21 reg, fold to 3b 73%, paarsada kätt
    CO: $28.32 23/19 reg, 150 kätt, fold to 3b 67%, 150 kätt. polnud millegi erilisega silma jäänud, kui SDle jõudis.
    BTN: $26.77
    SB: $15.65
    Hero (BB): $55.02

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with K A
    UTG raises to $1.05, CO calls $1.05, 2 folds, Hero raises to $4.20, UTG calls $3.15, CO calls $3.15

    Flop: ($12.75) T K 9 (3 players)
    Hero bets $6, UTG folds, CO calls $6

    Turn: ($24.75) J (2 players)
    Hero c/foldib (18$ villainil järel) ?
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #2
    Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

    kle tundub nii

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #3
      Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

      biidid ainult KQ,AQ kui ta otsustas neid nii koledalt mängida...

      EDIT: ah perse ajasin regid sassi nüüd.. igaljuhul ei näe ikkagi peale c/f mingit muud variatni
      Last edited by ristik; 21.08.11, 21:03.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

        Jah arvan samuti, et tal on sinust parem käsi juba sellisel boardil, kuigi mängus on seda raske foldida. Ma ise betiks floppi mingi 8-9, et turn oleks lihtsam shoveda. Samas 150 käe peale ütled juba, et reg? Auto reloadi seal polegi või?

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

          Ongames pole autoreloadi kunagi olnud, jah. 3b-potis 3way bettides nii suurelt viskab ju reg QQ, ATs jm nõrgemad käed palju lihtsama meelega mucki, seega 3/4psb on antud käes suht kole ja imbalanced imo.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Ongames pole autoreloadi kunagi olnud, jah. 3b-potis 3way bettides nii suurelt viskab ju reg QQ, ATs jm nõrgemad käed palju lihtsama meelega mucki, seega 3/4psb on antud käes suht kole ja imbalanced imo.
            Imo kui sa siin juba betid ükskõik kui palju, on su range tugev. Siis parem juba beti suuremalt.

            Aga antud juhul on turn suht kole jah. Co range võib olla suht lai - TT, 99, AK, QJs, KQs - käed mis sind biidivad (või split). Vahetevahel vb 89s. Samas ei oska siinkohal leida kätt, mida sa otseselt beadid (kui ta just ei läinud siin airiga floatima). Nii et c/fold on ok.

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #7
              Re: nl30 AK 3b-potis, okse turn

              Väga harva biidid siin midagi, heal juhul on split. CHECK/FOLD paistab parim variant. Ei kujuta ette kui tihti ta foldiks mingi seti, 2paari tüüpi käe kui sa lihtsalt edasi raiuks.

              Comment

              Working...