NL20 top 2, station raiseb cbetti

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 top 2, station raiseb cbetti

    Vastane ikka väga passiivne station, kes raiseb pea alati vaid nutsi teatavasti ..mis edasi? Keegi c-call ja c-fold turn kui käsi ei parane?

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $21.94
    CO: $16.21 59/0/0,9 flopi agf 0,4 150kätt
    BTN: $45.18
    SB: $20.69
    Hero (BB): $21.74

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with A J
    1 fold, CO calls $0.20, 2 folds, Hero raises to $1.10, CO calls $0.90

    Flop: ($2.30) J T A (2 players)
    Hero bets $1.72, CO raises to $3.44, Hero ??
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL20 top 2, station raiseb cbetti

    call flop ja fold turn kui ei parane käsi liin peaks fine olema imo

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: NL20 top 2, station raiseb cbetti

      Station või mitte, aga mina siin kätt ei foldi. Kas raise või lihtsalt call ja stäkid sisse turnis.

      Callida flopi ainult selleks, et 90% juhtudest foldida turn on väga kehv liin imo.

      Comment

      Working...