NL400 flopist 2 paari, saame cbeti peale raise.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • DaBeat
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2010
    • 404

    #1

    NL400 flopist 2 paari, saame cbeti peale raise.

    $2/$4 No Limit Holdem
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    dabeat (UTG) ($862.20)
    UTG+1 ($685)
    CO ($392)
    BTN ($400)
    SB ($396) 21/16 raise cbet 30%(10korra peale) 293kätt
    BB ($419.50)

    Pre-Flop: ($6, 6 players) dabeat is UTG J A
    dabeat raises to $12, UTG+1 calls $12, 2 folds, SB calls $10, 1 fold

    Flop: A 10 J ($40, 3 players)
    SB checks, dabeat bets $30, UTG+1 folds, SB raises to $104
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2
    Re: NL400 flopist 2 paari, saame cbeti peale raise.

    Std ship?
    Kui board oleks rainbow, siis kaaluks ehk flattimist, et air sees hoida, aga praegusel juhul liiga palju halbu turne.
    Pealegi kui SB on cr-happy, siis antud käes on tal suht hea spot selleks, et reppida tugevat kätt, kuna ta ei pea enam utg+1 pärast muretsema. Lisaks on obv hunnik drawsid ranges, kui overcallis pre.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: NL400 flopist 2 paari, saame cbeti peale raise.

      IMO siin võiks olla ka 3bet või/ja ka squeeze stat. Aga mina shipiks, sest TT, JJ, QK biidivad. Sina biidid AT/JT. Selle vastu sul flip, lisaks tema flushdrawd, AJ ja mõni bluff ning peaks olema +EV. Samamoodi RB-l flatiks nüüd aga mitte, sest kole palju vigu hakkad non-blank turnides tegema, mida üpriski vähe.

      Comment

      Working...