NL20 top 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 top 2

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $20.00
    Hero (UTG): $78.34
    CO: $24.24 38/18/1,4(river 4) 150 kätt
    BTN: $20.60
    SB: $120.58

    Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG with Q J
    Hero raises to $0.70, CO calls $0.70, 1 fold, SB calls $0.60, 1 fold

    Flop: ($2.30) 9 7 Q (3 players)
    SB bets $0.20, Hero raises to $1.45, CO calls $1.45, SB calls $1.25

    Turn: ($6.65) J (3 players)
    SB checks, Hero bets $4.18, CO calls $4.18, SB folds

    River: ($15.01) 6 (2 players)
    Hero checks, CO bets $15, Hero ???

    Kas river peaks olema call igaljuhul kui checkin? Vastane mõtles kaua enne kui bettis
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: NL20 top 2

    shove river ise

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #3
      Re: NL20 top 2

      Üks selline küsimus et, vaadates eelmistest postidest on su standardavang 0,6? ehk 3bb'd ja nüüd UTG 3,5bb'd? Miks sa tahad mängida OOP vastastega suuremaid potte kui IP ?

      Comment

      • wanapagan
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2010
        • 310

        #4
        Re: NL20 top 2

        Ise üldse ei avaks UTG pealt QJo, meie taga on loose mängija, kellele ei meeldi postflop foldida, seega me peame flopi väga hästi tabama.
        As played flopil tõstaks suuremalt, turnil panustaksin piisavalt, et saaksin riveril shoveda.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL20 top 2

          Selgitus: olin väga väsinud ja tiltis ja lauas olid 2 megavaala, kelle vastu tahtsin igat enam-vähem kätt mängida, lisaks 5handed. Ma foldisin selle käe mingil põhjusel :(. Kartsin vist, et kui selle kaotan, suureneb tilt veelgi. vastane näitas busted FDd ja tilt kestab ssiiani tollest ööst.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #6
            Re: NL20 top 2

            Kui foldida peaks selleks mingi põhjus ka olema, sind biidib vaid T8.
            Lisaks bluffidele crushid sa ka peaaegu kõiki vastase valuebete.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL20 top 2

              Setid ka biidivad.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #8
                Re: NL20 top 2

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Setid ka biidivad.
                Sellist liini sellisel boardil võtavad setid väga harva, ma pigem välistaks.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL20 top 2

                  Eks ta sitt fold ole, ei vaidlegi..

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #10
                    Re: NL20 top 2

                    suht passive vend on kuigi k2si on v2he aga ma betin riveri reeglina ise

                    Comment

                    • armand0
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 358

                      #11
                      Re: NL20 top 2

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Selgitus: olin väga väsinud ja tiltis ja lauas olid 2 megavaala, kelle vastu tahtsin igat enam-vähem kätt mängida, lisaks 5handed. Ma foldisin selle käe mingil põhjusel :(. Kartsin vist, et kui selle kaotan, suureneb tilt veelgi. vastane näitas busted FDd ja tilt kestab ssiiani tollest ööst.
                      Well sa avad 3,5BB utglt . siis hittid TOP2 megavaala vastu ja foldid suht dry boardil ?

                      Makes sense.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #12
                        Re: NL20 top 2

                        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                        Üks selline küsimus et, vaadates eelmistest postidest on su standardavang 0,6? ehk 3bb'd ja nüüd UTG 3,5bb'd? Miks sa tahad mängida OOP vastastega suuremaid potte kui IP ?
                        Ma avan koguaeg sealt 3,5bb kui blindidel pole megashorte ja BTN peal maniakki ks 3betiks mind iga kord.

                        Comment

                        • virukunn
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 2036

                          #13
                          Re: NL20 top 2

                          Suht paljud regid kõrgemal avavad jep UTG ja UTG+1 3,5bb, HJ ja CO 3bb ja BTN 2,5bb. Ise kunagi üritasin ka, aga liiga vaevaline oli see, lihtsam on igalt poolt 3bb avada :D

                          Aga palju te SB-lt avate kui teieni folditud ?

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: NL20 top 2

                            SBlt avan regide vastu 2,5 alati et ei tekiks küsimust käe osas, nitimate vastu teinekord 3bb nõrgema käega, sest nad foldivad niikuinii. BTN avangut varieerin olenevalt blindide mängijatest ja nende stäkkidest, standard on 3bb, muud positsioonid 3,5, aga seal suurt vahet tglt pole vist, osad regid avavad 4bb mujalt ja BTN 3. Tglt võiks igalpool lihtsalt vajutada "bet pot" nuppu ja saabki õiged suurused enamvähem :P

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #15
                              Re: NL20 top 2

                              mulle meeldiks ise valuebettida riveril.. ei näe ühtegi põhjust miks mitte seda teha.

                              Comment

                              Working...