NL25 some trouble hands...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1

    NL25 some trouble hands...


    Missed Value ?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mis oleks parem liin?(kohe flopis üle tõsta, turnis vähem?)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Preflop oleks muidugi lihtsam foldida, võitsin küll käe, aga ilmselt ei mängind hästi...
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Callida tõmbega panuseid sellisel boardil on vist küll EV- mäng? (flopil RAISE?)
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Nii väike c-bet sizing, raske foldida...
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Arvan et hea mäng, kuna haarasin turnis väikse raisega initsiatiivi ja sain odava showdowni valides väike bet riveril. Turni pisike bet vastaselt tundus nii väga FD.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mis liin sellises olukorras preflop võtta?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Vihkan shortstackerite vastu postflop mängu!
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Riveril check/call või check/fold ? Mitte BET ???
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kas peaks sellises spotis callima riveril või mitte?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL25 some trouble hands...

    Cmon kuidas neile vastama peaks, isegi nummerdatud pole. Ja loe reegleid.. 1 käsi per teema.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: NL25 some trouble hands...

      Yea, võid vabalt need kümneks erinevaks teemaks teha.

      Comment

      Working...