Missed Value ?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mis oleks parem liin?(kohe flopis üle tõsta, turnis vähem?)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Preflop oleks muidugi lihtsam foldida, võitsin küll käe, aga ilmselt ei mängind hästi...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Callida tõmbega panuseid sellisel boardil on vist küll EV- mäng? (flopil RAISE?)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nii väike c-bet sizing, raske foldida...
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Arvan et hea mäng, kuna haarasin turnis väikse raisega initsiatiivi ja sain odava showdowni valides väike bet riveril. Turni pisike bet vastaselt tundus nii väga FD.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mis liin sellises olukorras preflop võtta?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Vihkan shortstackerite vastu postflop mängu!
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Riveril check/call või check/fold ? Mitte BET ???
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Kas peaks sellises spotis callima riveril või mitte?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
A
8
A
Comment