NL20 bottom set monoflop, Linecheck

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 bottom set monoflop, Linecheck

    Mu donkbeti raiseja pole millegi imelikuga silma jäänud, passiivne solid TAG on. Mis arvate?

    $20.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (SB): $20.20
    BB: $20.00 - VPIP: 23, PFR: 16, 3B: 5, AF: 1.2, Hands: 372
    UTG: $31.88
    MP: $22.18
    CO: $20.00 - VPIP: 26, PFR: 19, 3B: 11, AF: 3.9, Hands: 402
    BTN: $19.78

    Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with 5 5
    2 folds, CO raises to $0.60, 1 fold, Hero calls $0.50, BB calls $0.40

    Flop: ($1.80) 5 J 9 (3 players)
    Hero bets $1.35, BB raises to $2.70, CO calls $2.70, Hero calls $1.35

    Turn: ($9.90) T (3 players)
    Hero checks, BB bets $10.70, CO folds, Hero folds
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #2
    Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

    Level?

    Edit: 3-bet flop.
    Last edited by Spewmonkey; 06.08.11, 18:41.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

      Ma foldin pre, sest ma ei viitsi väikseid pocketeid OOP regi vastu mängida. Flopi call on ka jama, 3bet flop ja stackide peale imo.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
        Level?

        Edit: 3-bet flop.
        Ei ole level, mõtle, millega passiivne reg nii teeb...

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #5
          Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Ei ole level, mõtle, millega passiivne reg nii teeb...
          Tunnistan ausalt, et ma ei mõtle sellistes olukordades. Mu 888 nl20 winrate oleks kuskil ~25bb ringis.

          Comment

          • Kosmonaut
            Grinder
            • Feb 2010
            • 584

            #6
            Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

            NL20 ei leia ma foldi setiga flopil ega turnil. Flopil proovi rahad sisse saada lihtsalt.
            Preflop call ei pruugi ka +EV olla, samas vb NL20 makstakse piisavalt tihti kinni.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
              Tunnistan ausalt, et ma ei mõtle sellistes olukordades. Mu 888 nl20 winrate oleks kuskil ~25bb ringis.
              Kui ma ei mõtleks seal, siis saaks põske seal pea iga kord. Viimasel aja lon lihtsalt sitaks setupeid ja olen kaotanud palju buy ine haigetes kohtades...
              1,2agf solid reg ei minraise mu korralikku donkbetti ja leadi turni pea kogu oma stäkki kahe vastase vastu mingi drawga ju. Ma tõesti ei leidnud mitte midagi, mida ma biidiks.(ok, ainult J9 vb ta mängiks veel nii) Obv ütles good fold pärast kui rääkisin.

              Veel arvamusi?
              Last edited by emmimees; 07.08.11, 10:59.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

                Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                Ei ole level, mõtle, millega passiivne reg nii teeb...
                Vastus: ära ülemõtle :)

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL20 bottom set monoflop, Linecheck

                  No flopp on tõesti pohhui, oleks normaalne periood, oleks otsa kütnud. Aga turni potsize bet 2 vastase vastu dongata..
                  Ega ma ka varem kunagi flopi ssetti ei foldinud, panin kasvõi pimedalt otsa, see on pm sama jutt, et pf never ei foldi KK aga põhjendatud. Tahtsingi teada, kas keegi mingil põhjusel foldiks siin samuti selle sitase seti...

                  Kui ma oleks turnis allin pannud, ma oleks 95% olnud kindel, et ma kaotan stäki.
                  Last edited by emmimees; 07.08.11, 18:47.

                  Comment

                  Working...