NL10 66 vs vaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dabljuu
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 494

    #1

    NL10 66 vs vaal

    Mina ei tea, tahaks callida, kui ma juba turni beti callisin siis river ei muuda midagi ju minu jaoks.

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    SB ($7.63) 71/67/4.5 57

    BB ($9.94)
    Hero (UTG) ($10)
    MP ($4.64)
    Button ($1.75)

    Preflop: Hero is UTG with 6, 6
    Hero bets $0.30, 2 folds, SB raises $0.85, 1 fold, Hero calls $0.60

    Flop: ($1.90) 3, 7, 5 (2 players)
    SB bets $0.70, Hero calls $0.70

    Turn: ($3.30) J (2 players)
    SB bets $1.40, Hero calls $1.40

    River: ($6.10) J (2 players)
    SB bets $4.63 (All-In), Hero ?
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: NL10 66 vs vaal

    fold pre
    fold flop
    fold turn
    call river

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10 66 vs vaal

      Seepärast võikski juba turnis foldida imo. Pf call on ka küsitav.

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL10 66 vs vaal

        Kõige kehvem koht siin käes on preflop call imo. Aga sellise vastase kohta peab olema kindlasti rohkem reade kui 75/56/4,5. Ta mängib pea igat kätt, nii et päris kiiresti kogunevad need readid ka.
        Igaljuhul võimalik, et see on +EV line postflop, samas väga kahtlane. Isegi tegin kunagi selliseid calldowne aga nüüd kahtlen, kas need isegi ülima aggromonkey vastu +EV on. Muidugi kui on read, et vastane barreldab ainult õhuga ja valuet võtab checkides, siis wp.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL10 66 vs vaal

          yea preflop call on täiesti kohutav eriti kuna tal 70bb, selle venna vastu tahad sa flatida suited boardway jne mis igal boardil hea equity floppab jne

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #6
            Re: NL10 66 vs vaal

            Call preflop ei olnud insta aga nats mõtlesin, kaalusin ja leidsin, et esiteks tegu siiski laua vaalaga kes alustas full buyiniga ( aga nagu näha ei kavatse reloadida, niiet jääda ootama, kui ta ennast 100bb peale suckoutib...) teiseks, ei ole see nüüd kõige suurem raise ( 1$ ringis, siis leiaks foldi) , kolmandaks olen IP ja nii see pre call sündis. Postflop olid ka betid tal suht väetid ja kuna ma turni callisin, siis tuli ka river callida imo.

            Ei ma ei ole 3betide poketitega callimise fänn üldse, harva kui teen seda. See sess juhtus nii. Käe just paningi sp, et huvitas, kas as played tuleb river callida.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by dabljuu; 02.08.11, 13:17.

            Comment

            • overgrow
              Jube Noob
              • Nov 2010
              • 109

              #7
              Re: NL10 66 vs vaal

              Väga huvitav liin vastase poolt.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL10 66 vs vaal

                kui callid siis fine.

                Comment

                Working...