NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #1

    NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

    69/18/1.4 20kätt


    $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1378854
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BB: $11.00
    UTG: $9.06
    MP: $43.83
    CO: $16.17
    Hero (BTN): $32.81
    SB: $28.89

    Pre Flop: ($0.45) Hero is BTN with J Q
    3 folds, Hero raises to $1.20, SB calls $1.05, 1 fold

    Flop: ($2.70) 6 J Q (2 players)
    SB checks, Hero bets $2.10, SB calls $2.10

    Turn: ($6.90) A (2 players)
    SB bets $25.59, Hero????
  • k2snakalle
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2545

    #2
    Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

    antud venna vastu ei anna seal never alla.
    Call

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #3
      Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

      Ma annaks alla, kui selle 20 käe jooksul enne mingi imeliku liigutusega pole hakkama saanud.

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #4
        Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

        Lol, ideaalne nn scare kaart villase silmis. Annan talle medali, kui leveldas üle.

        Call kohene.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #5
          Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

          Täpselt arvutada ei viitsi, aga AT+ calliks üsna kiiresti ära siin. KQ - Ax vajaks vähe rohkem nuputamist.

          Axc väga reaalne. Paljad mastitõmbed või totakad paarid samamoodi.

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #6
            Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

            ma calliks ka, mingi AT vms võib vabalt villul olla

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

              fold

              ma arvan et villain on ranka kes paneb setiga turnil all in sest ei taha riverit näha

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #8
                Re: NL30 2pair fishi vastu donkshoveb turnis.

                I callz. Võib-olla sellepärast, et ma olen station, kes armastab liiga palju overbete callida. Ei usu, et ta väga tugevate kätega seda teeb ja meid biitivaid käsi seejärel ei ole rohkem kui meist taga olevaid käsi.

                Comment

                Working...