NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1

    NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

    Vastase kohta mingit infot ei ole, kuna tegemist oli neljanda käega antud lauas.
    Kas callime siin shove ära või foldime?

    Pacific Poker - $0.20 NL - Holdem - 5 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    BB: $22.94
    UTG: $20.82
    Hero (CO): $20.00
    BTN: $7.75
    SB: $15.89

    SB posts SB $0.10, BB posts BB $0.20

    Pre Flop: ($0.30) Hero has Q A

    fold, Hero raises to $0.60, BTN calls $0.60, fold, fold

    Flop: ($1.50, 2 players) K J 2
    Hero bets $0.80, BTN calls $0.80

    Turn: ($3.10, 2 players) K
    Hero bets $1.60, BTN raises to $6.35, Hero ???
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

    Sry ma ei oska arvutada eriti, aga ei usu, et ees oled tast oma tõmbega, isegi kui palju callida pole. IMO.

    Comment

    • raudtee(EST)
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 288

      #3
      Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

      Anrud bet sizingu juures fold vist parim.

      Aga selline lähenemine väga suur viga? - Preflop juba mõtleks, et kui jään nii short fishiga HU ja flopist mingitki käe lootust on, siis lähen bustoks. Seega betiks flopis 1.2-1.5 ja tunis 2nd barrel järgi ning committed.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

        Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
        Anrud bet sizingu juures fold vist parim.

        Aga selline lähenemine väga suur viga? - Preflop juba mõtleks, et kui jään nii short fishiga HU ja flopist mingitki käe lootust on, siis lähen bustoks. Seega betiks flopis 1.2-1.5 ja tunis 2nd barrel järgi ning committed.
        Ma poleks tõenäoliselt turnis teist bulletit pannud ja oleksin check/foldinud, kui mastikaart poleks maha tulnud.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

          Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
          Anrud bet sizingu juures fold vist parim.

          Aga selline lähenemine väga suur viga? - Preflop juba mõtleks, et kui jään nii short fishiga HU ja flopist mingitki käe lootust on, siis lähen bustoks. Seega betiks flopis 1.2-1.5 ja tunis 2nd barrel järgi ning committed.
          alati tuleb hea turn? see on herol wp

          ma ei tea arvuta ära equity kas call või fold

          Comment

          • albinar
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2010
            • 346

            #6
            Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

            Pm lihtsalt öeldes on kasulikum seal foldida.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #7
              Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

              Algselt postitas albinar Vaata postitust
              Pm lihtsalt öeldes on kasulikum seal foldida.
              nii ta on. Fold

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #8
                Re: NL20: Saame shortstacki käest tõmbesel boardil shove.

                Check/shove turn imo.

                Comment

                Working...