nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

    Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players -

    CO: $33.29
    BTN: $18.16
    Hero (SB): $44.21
    BB: $30.00
    UTG: $27.13
    MP: $123.86 53/21 fish, 100 kätt

    Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with Q Q
    1 fold, MP raises to $1.50, 2 folds, Hero raises to $4.50, 1 fold, MP raises to $13.80

    Villaini kohta veel nii palju, et oli varem avanud 5bb 66ga ja et postflop oli station, kuid 2nd pair tüüpi käsi blufiks ei pööranud kordagi. Suht passiivne üldiselt postflopis, kui välja arvata paar korda, kus minraises TPMK. 3bettinud ise oli ta varem 11% (38).

    Fold või shove?
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

    Imo mõlemad on OK.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

      lol kuidas saadavad mõlemad ok olla

      ship

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4
        Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

        Ma tahtsin just sama öelda, et kuidas saab fold ja shove mõlemad ok olla :D. QQga näeb ka võrdlemisi tihti flopil ülekaarti, et shove vast tõesti kõige parem variant.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

          No see üsna piiripealne mu meelest. Parim, mis seal vastu saad, on AK tavaliselt, sest raiseb üsna tõsiselt.(JJ vb kütaks ta kohe AI või ei 4betiks üldse). Kui ta pfr mingi 30-40 oleks, siis ajaks jah kohe sisse, aga nüüd paneb ikka mõtlema enne, mind vähemalt. Ei ole ju notet, et maniakk oleks päris.
          Kas ütlete, et fold on täiesti vale siin nii deepilt?

          Comment

          • raudtee(EST)
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 288

            #6
            Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

            Laud lahti olles oleks shippinud, aga praegu vaadates, et see 11% 3bet tähendab tegelt 4 korda 3betti, tegemist I-se (?) 4bet-ga ja suure sizingua, siis ehk peaks tõesti foldima?

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              lol kuidas saadavad mõlemad ok olla
              Kuidas ei saa? Pokkeris on aeg-ajalt olukordi, kus mõlemad otsused on EV wise äärmiselt sarnased.
              Not saying this is one of those times though, isiklikult shipiks ka.
              Last edited by KristjanLaas; 19.07.11, 12:03.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                NL50 limiidil 6-max oli korraliku sample peale QQ-ga vs 4bet minna -EV. Iseasi kas nii laia rangega tüübi puhul see otsus muutuks +EVks?

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #9
                  Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                  Dno, kuna postflop ta maniakk kaugeltki polnud, siis eeldasin, et ta 4betib sellises olukorras vaid monsteriga. Kuna ta oli varem väiksema PPga avanud samuti 5bb (ja muude kätega tavaline sizing), siis ei usu, et ta alla JJ+ pushib siin nii. Arvan, et TT oleks ta lihtsalt flattinud.

                  Text results appended to pokerstove.txt

                  195,202,656 games 0.479 secs 407,521,202 games/sec

                  Board:
                  Dead:

                  equity win tie pots won pots tied
                  Hand 0: 59.952% 57.22% 02.73% 111702276 5326056.00 { JJ+ }
                  Hand 1: 40.048% 37.32% 02.73% 72848268 5326056.00 { QQ }

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #10
                    Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                    Esimene mõte oli shove, aga mida rohkem seda olukorda vaatsin, seda enam hakkas tunduma, et fold. Kui preflop oleks olnud tema suhtes IP ja ta oleks agressiivne postflop, siis oleks arvatavasti callinud 5bb raise, mitte 3bettinud. Aga passiivse vastase puhul oleks see aja ja raha raiskamine.

                    kas sa olid teda ka varem 3bettinud?

                    p.s. Keset mängu arvatavasti ei foldiks, sest käsi on ilus ja fish on rasvane.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #11
                      Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                      Ei olnud varem 3bettinud. Arvasin, et siia võib sellist juttu tulla, et "miks 3betid teda, kui 4beti peale on raske otsus", kuid obv oleks ka IP allday 3bettinud, sest eeldan, et suht 90% ajast ta flatib nõrgema käega lihtsalt..

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                        Ma 3-betiks veel OOP suuremalt ka selliste stackidega. 5-5.5 tundub solidness, eriti kui talle meeldib callida 3-bete.

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #13
                          Re: nl30 QQ vs fishi 4b ~150bb deep

                          Algselt postitas q_q Vaata postitust
                          lol kuidas saadavad mõlemad ok olla
                          FYI, kui fishi range on QQ+,AK, siis fold või ship otsus on üsna täpselt sama EV'ga. Kümme korda foldid, kaotad ~45$, kümme korda shoved, kaotad ~45$.

                          Aga kui juba võtame arvesse korrad kui härra foldib 4betile või laiendame range JJ+, AK, siis ship on juba tugevalt parem.

                          EDIT: räägime siis terve käe EV'st, mitte konkreetse otsuse EV'st.

                          Comment

                          Working...