nl30 KK vs tundmatu fish

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #1

    nl30 KK vs tundmatu fish

    Ongame Network $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players -

    BTN: $23.87
    Hero (SB): $29.25
    BB: $30.00
    UTG: $33.63
    MP: $35.53
    CO: $30.00

    Pre Flop: ($0.45) Hero is SB with K K
    3 folds, BTN calls $0.30, Hero raises to $1.50, 1 fold, BTN calls $1.20

    Flop: ($3.30) J 2 J (2 players)
    Hero bets $2.40, BTN calls $2.40

    Turn: ($8.10) 3 (2 players)
    Hero bets $5.60, BTN raises to $19.97 all in, Hero calls ($14.37 callida) ?
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #2
    Re: nl30 KK vs tundmatu fish

    jeap i call

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #3
      Re: nl30 KK vs tundmatu fish

      hmm maailma kõige standard fold?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: nl30 KK vs tundmatu fish

        Ma küsin üle, hero paneb siin 101% Jx-ga kaks barrelit? Ei slowplay kunagi flopatud tripsi?

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: nl30 KK vs tundmatu fish

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Ma küsin üle, hero paneb siin 101% Jx-ga kaks barrelit? Ei slowplay kunagi flopatud tripsi?
          Mina kütan pea alati lõpuni fishi vastu, kasvõi selle FD pärast.
          Algselt postitas q_q Vaata postitust
          hmm maailma kõige standard fold?
          Mõtlen sama, et fold kui just maniakk vastas pole.

          Comment

          • q_q
            dibs esimesele naisele, kes siia satub
            • Jan 2011
            • 6303

            #6
            Re: nl30 KK vs tundmatu fish

            Algselt postitas alaska Vaata postitust
            Ma küsin üle, hero paneb siin 101% Jx-ga kaks barrelit? Ei slowplay kunagi flopatud tripsi?
            mis see siia puutub?

            fishi vastu obv bet bet bet

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: nl30 KK vs tundmatu fish

              kui meil on slowplayeri image, siis võib vastane siin suvalise käega shippida. Mina ei ta, mul paljud vastased (HUSNG) slowplayvad igat floppi, mis pihta läheb ja barreldavad õhuga. Nende vastu ma pushiks siin A3.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #8
                Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                Jah meil tõesti on tundmatu fishi vastu slowplayeri image??? Nvm...... Antud juhul foldin.
                Last edited by inward; 17.07.11, 15:56.

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #9
                  Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                  Miks peaks fish turnist AI lükkama tugeva käega ehk siis trips, pocket kahed või pocket kolmed?

                  Seega ma calliks.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #10
                    Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                    Aga miks ta ei peaks? Tegemist on üsna tundmatuga, fish on suhteline mõiste. Pole mingeid reade ega statsegi.

                    Comment

                    • Cashmer
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2011
                      • 438

                      #11
                      Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                      Tõsi, et pole statse. Aga tüüp istub lauas umbes 80 BBga ning limpab BTNlt. Kas BTNlt limpamine ja callimine pole read, et villane võiks olla fish?

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                        Fish on ta niikuinii, keegi pole ju vastupidist väitnudki?

                        Comment

                        • Cashmer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jan 2011
                          • 438

                          #13
                          Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                          Inward väidab, et villane tundmatu, fish suhteline mõiste ning puuduvad statsid ja readid.
                          Last edited by Cashmer; 17.07.11, 18:25.

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #14
                            Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                            Inward väidab, et villane tundmatu, fish suhteline mõiste ning puuduvad statsid ja readid.
                            Re: nl30 KK vs tundmatu fish
                            Ongi tundmatu fishiga tegu.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: nl30 KK vs tundmatu fish

                              Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                              Inward väidab, et villane tundmatu, fish suhteline mõiste ning puuduvad statsid ja readid.
                              Ma ei väidagi, et ta fish pole. Vaid, et fish on suhteline mõiste, mõni fish on ka 70/5/0.5 ja raiseb ainult, siis kui tal on nuts mõni fish on agro ajab igast pasaga sisse. Antud olukorras reade pole, me ei tea milline fish ta on. Ehk, siis mina ei stacki ära end turnis, kui fish limpcallib callib flopi JJ3 ja raiseb AI.

                              Comment

                              Working...