NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #1

    NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

    Kuna olen 6maxis uus, siis ärge väga kõvasti nähvake. :)

    Põhi Villane (SB) tundub olevat regular, kellega olin korraga 2 lauas ning teises lauas olin teda isuga 3bettinud, kuni lihtsalt ühel korral 4bet/nuputas 100bb effective stackiga AKo (Mul oli AA).

    Statsid tal 171 käe peale 28/27 3bet 14 agg% tänavate kaupa 63% / 35% / 15%

    Teine villane (CO) mingi lambiain 45 käe peale 20/18


    Antud käes siis oleme natukene diip ning mõistus jooksis täiesti kokku. Kui teeme cold 4beti, siis stackima peame kindlasti, arvestades ka eelnevat riidi, kuid kuna isiku kohta mingit täpset readi ei ole, siis ei osanud seisukohta võtta, kas ta nüüd uuesti lightilt stackib. Samuti ei saa ära unustada teist villast.

    Mis oleks mõistlikuim liigutus? Ja kuidas mängida Kxx nign Axx flope, kui flatime?

    Minu mõte:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    IPoker Network $50.00 No Limit Hold'em - 6 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    BTN: $50.00
    SB: $109.09
    Hero (BB): $70.82
    UTG: $51.75
    MP: $49.25
    CO: $53.87

    Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q Q
    2 folds, CO raises to $1.50, 1 fold, SB raises to $5 ???
    Last edited by masterpuppet; 10.07.11, 16:47.
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: QQ: agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

    4bet

    sa oled teda palju 3betinud ja see perfect cold 4bet bluff koht tema silmis

    ja 140bb pole nii hullult deep

    Comment

    • Kosmonaut
      Grinder
      • Feb 2010
      • 584

      #3
      Re: QQ: agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

      4bet on vast parim lahendus. Üldse flattimine on kehv kui sa teed seda ainult QQ, AKga taolises kohas. Lisaks on CO võimalus callida igast drawing handidega.
      nii et 4bet/broke on hea lahendus.

      Comment

      • Naxer
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2009
        • 345

        #4
        Re: NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

        4 bet obv, kuid siis vaja vaadata, mis edasi saab imo. Kui mingi multiaction järgnema peaks on obv easy fold. Tõenäolisem on siiski, et CO foldib (kui ei foldi, siis ilmselt 5 betib, mispeale easy fold) ning kui SB 5 betib siis on ta ranges 3 kätt...AA, KK, AK...ok, vbl ka QQ , kuid selle tõenäosus hetkel päris väike-järelikult oled ta rangest selgelt maas ning easy fold. Tooge näiteid, kus sellisel kohal 5 bettijal on olnud kehvem käsi kui mu pakutud range?! Pean silmas just NL 50...mingis mikros või ka vbl high stakes metagame vendade vahel on teine lugu.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

          Algselt postitas Naxer Vaata postitust
          4 bet obv, kuid siis vaja vaadata, mis edasi saab imo. Kui mingi multiaction järgnema peaks on obv easy fold. Tõenäolisem on siiski, et CO foldib (kui ei foldi, siis ilmselt 5 betib, mispeale easy fold) ning kui SB 5 betib siis on ta ranges 3 kätt...AA, KK, AK...ok, vbl ka QQ , kuid selle tõenäosus hetkel päris väike-järelikult oled ta rangest selgelt maas ning easy fold. Tooge näiteid, kus sellisel kohal 5 bettijal on olnud kehvem käsi kui mu pakutud range?! Pean silmas just NL 50...mingis mikros või ka vbl high stakes metagame vendade vahel on teine lugu.
          what the fuck

          öelda "4bet obv" ja siis "5beti peale easy fold" on beyond retarded

          me ei 4bet/foldi IIALGI seda kätt omfg, sellepärast ma 4betingi et sb-d oleme palju 3betinud + ühe korra stackinud = vend võib spazzida vabalt mingi random sitaga

          kui 5beti peale foldida kavatsed siis flat pre

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #6
            Re: NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

            Ta mõtles CO 5betti, kui seda näeme, siis me ei biidi küll mitte midagi.

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #7
              Re: NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

              "ning kui SB 5 betib siis on ta ranges 3 kätt...AA, KK, AK...ok, vbl ka QQ , kuid selle tõenäosus hetkel päris väike-järelikult oled ta rangest selgelt maas ning easy fold"

              ja anyway isegi co vastu kui ta range on qq+ ja ak on see stack off, suht standard co vs blinds 100bb deep

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #8
                Re: NL50: QQ agressiivse vastase vastu PF blindivõitluses

                Mõistlik, et flati on suht halb valik, sest kui peaksime postflop paugutama hakkama, siis SB vend tajub kiiresti meie range ära. Imo NL50 on nii straightforward, et kui keegi BB pealt cold-callib 3beti, siis on seal enamasti 100% TT-QQ ning vahel AK. (Tunnistan, et mixin seal praktiliselt 0%).

                Ilmselt oleks pidanud 4bet-stackima, kuid CO olev mehike ehmatas ära, kuigi reaalsuses on ta range ülimalt lai ning tihti lihtsalt dead money.

                Comment

                Working...