NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1

    NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

    $0.10/$0.20 No Limit Hold'em - 5 players
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $21.96
    CO: $32.57
    BTN: $45.68 35/13/agf3,6 200kätt
    SB: $22.36
    Hero (BB): $31.78

    Pre Flop: ($0.30) Hero is BB with A A
    2 folds, BTN raises to $0.70, 1 fold, Hero raises to $2.60, BTN calls $1.90

    Flop: ($5.30) 3 Q K (2 players)
    Hero bets $3.97, BTN calls $3.97

    Turn: ($13.24) J (2 players)
    Hero checks, BTN bets $9.93, Hero folds

    Board on tõsiselt sitt, mis arvate?
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

    bet turn

    paar+draw sitaks mis callib jne

    Comment

    • sixmax
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 182

      #3
      Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

      turn on hästi mängitud imo.

      preflop 3betiks väiksemalt, 2.6 õhkab väga palju tugevust ja raske balanseerida. 2.2-2.4.

      on vähe laudasid, kus AA-ga 3bet potis foldida saaks. Peaaegu igal laual teenime raha ükskõik mis haarde vastu. KQJ on üks laud, kus me ei pruugi teenida. Tasub seda tunnistada ja rahulikult ning distsiplineeritud situatsiooni võtta. As played, vastane tõenäoliselt ei value beti halvemat. Bluffe on haardes vähe ja omab equityt meie vastu. Vastane checkib tihedamini kui null meie taga nii et näeme showdowni, nii et checkimine on kindlasti EV+. Selleks, et bettida, peab bet olema rohkem EV+. Sellel laual see võib väga vabalt olla EV-, nii et...

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

        Ma ise mõtlen, et just vähe sai veel, oleme deepid ja random fish väga pead ei murra mu balanseerimise üle.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #5
          Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

          no shit et vähem ei 3beti, balance on viimane asi millele ma mõtlen selles käes

          turn c/f on leak, mida drawisemaks board läheb seda enam põhjust value betida ta ei foldi mitte iialgi ühtegi paar+draw ning meil on hea equity anyway nt 3 on sitaks hea kaart meile riveris saame top2 jne ja ace ka hea mis sest 4 to str8

          Comment

          • sixmax
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 182

            #6
            Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

            Kui oled hea mängija, siis väiksem 3bet on tõenäoliselt parem. Fish callib seda rohkem, 4betib rohkem, + kõige keskmes on balanseeritum kui tahad vahel teisi käsi 3bettida. Kui sa postflop ei ole nii tugev, siis võib-olla tõesti parem suruda rohkem preflop eelisele.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

              Algselt postitas q_q Vaata postitust
              turn c/f on leak, mida drawisemaks board läheb seda enam põhjust value betida
              Imo lisaks drawle võis see J compliteda selle juba + sitaks 2paare selle fishi ranges ja paar setti ka. AK ma väga ei usugi tglt, kuna pf ta päris kaua mõtles, enne kui callis ..viitas nagu millelegi nõrgemale.

              Krt jah ei tahtnud suruda sellisel boardil ülejäänud 80% stäkki sisse, tundus, et piisavalt vähe investeerinud ja piisavalt tihti taga seal, et foldida...
              Last edited by emmimees; 04.07.11, 22:47.

              Comment

              • gtfo
                Julm Donk
                • Dec 2010
                • 59

                #8
                Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                Vähem 3b, et saaks balanseerida. LOL
                Mis ta fold to 3b, fold to cbet on, kui ongi mõlemad madalad ja tegu sellise floativa agressiivse fishiga, siis bet flop ja bet turn iga ilmaga.

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                  Selle samplega pole neid mõtet vaadata, fold to 3bet oli 100% aga 1 olukorra peale.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #10
                    Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                    No kuna ta vpip on keskmisest suurem, siis saad ikkagi vaadata, et mitmest korrast mitmel on ta F cbeti vastu foldinud varem - ta on ju 200 käe jooksul ikkagi 70 kätt kaasa mänginud.
                    3bet-sizing on okei, pigem paneks tõesti rohkem kui vähem, sest selline semifish ei hakka suure tõenäosusega oma pead range'dega vaevama ja kui talle meeldib enda suited (vm) käsi, siis callib üldjuhul ikka. Pealegi oli ju hero üle 150bb deep ning fish kattis teda, seega väiksemalt 3bettides pole postflop SPR just sobivaim.. Turnil b/foldiks kuskil 40-50% psb.

                    Comment

                    • dabljuu
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 494

                      #11
                      Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                      Ma ka olen seda meelt paneks selle 4x 3beti ehk siis 2.80, kuna deep ja fishe tõepoolest ei huvita balanseerimine( regsi vastu jah 2.2 väga ok ). Flopis teeks seega miski 4.50 ja turnis võib b/f 40-50% nagu fyte mõistlikult pakub. Turni check on nõrkus ilmselge ja agrofish deebina ei jäta seda ära kasutamata imo, parem ise panna enne . Kui fish endiselt alla ei anna ja callib siis riveril ma ei tea, siin oleneb kaardist, nagu q_q räägib. aga samas peab arvestama emmimehe ja sixmaxi väljatoodu, et just KQJ board on see mida me näha ei taha ja selles mõttes ei ole midagi see turnil allaandmine häbiasi.

                      Raske käsi tõesti, ma arvan, et oleks samamoodi mänginud siiski, weak- tight olen, mis teha.
                      Last edited by dabljuu; 05.07.11, 08:16.

                      Comment

                      • Cashmer
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2011
                        • 438

                        #12
                        Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                        Kui fish 4bettimist ei harrasta, siis 3betiks suurelt, mitte väiksemalt, stackide suurusest tulenevalt. Flopil teeks check raise, kuna fish võib iga tõmbe ja tptk kuni tpnk nupud sisse ajada. Lisaks on palju turrne, mis võivad nii sinu kui ka tema poolse actioni lõpetada. Aga kui flopil panustada, siis pansutaks ka turnis, sest fishidel läheb autopiloot peale kui sina checkid ning nad pansutavad pmt ükskõik millega.

                        Comment

                        • gtfo
                          Julm Donk
                          • Dec 2010
                          • 59

                          #13
                          Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                          Käsi jäi natuke painama mind.

                          Tundub, et optimaalne liin on käes b/f turn 6-7$, callides jääb selliseljuhul pot riveriks ~26$ ja effective stackid ~18$.

                          Kui fish peaks callima turni panuse, ja:

                          1.river on blank ntx 5, siis parim liin oleks c/c või shoveb keegi ? (oletame , et aggrofish shoveb igakord 2paarid,setid ja drawd/paar+drawd, mis ei võida SD)

                          2.river toob flushi, 9, K või Q, siis c/f ?

                          Käsi läheb päris keeruliseks sedasi imo, tundub , et päris tihti saame fishilt owni.


                          equity win tie pots won pots tied
                          Hand 0: 50.653% 49.32% 01.34% 1736 47.00 { KK-TT, ATs+, K9s+, QTs+, JTs, ATo+, KJo+, QJo }
                          Hand 1: 49.347% 48.01% 01.34% 1690 47.00 { AcAs }
                          Last edited by gtfo; 06.07.11, 17:40. Põhjus: stove

                          Comment

                          • Naxer
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 345

                            #14
                            Re: NL20 AA 3bet pot fishi vastu, veits deep

                            On tõesti sitt board. gtfo analüüsile +1. Järelikult oli ok fold ning respect, et jätkus distsipliini seda teha.

                            Comment

                            Working...