NL10 Q9s BvB

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1

    NL10 Q9s BvB

    FR lauad olid suht dead ning võtsin 6m vahelduseks.

    $0.05/$0.10 No Limit Holdem
    5 Players

    Stacks:
    UTG ($4.85)
    CO ($17.29)
    BTN ($10)
    Hero (SB) ($10.27)
    BB ($9.74) 19/16/4.0/fold to flop cb 50%/74

    Pre-Flop: ($0.15, 5 players) Hero is SB 9 Q
    3 folds, Hero raises to $0.30, BB calls $0.20

    Flop: 5 10 Q ($0.60, 2 players)
    Hero bets $0.37, BB raises to $0.90, Hero raises to $2.20, BB goes all-in $9.44, Hero ??

    Ise hakkasin mõtlema: 1. weak stack 2. Millega vastane flattib pre? Kindlasti ei saaks olla ta ranges tugevamad Qx käed, pigem 10x/draw käed.

    Kuidas jätkaksite, või üldse foldiks 3betile?
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: NL10 Q9s BvB

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust

    Kuidas jätkaksite, või üldse foldiks 3betile?
    4bet ei ole see ?

    --
    Ag muidu ise bet-calliks flopi ja vaataks turni. igast open endereid ja flushdrawsid võib veel lisanduda.

    as played. foldiks flopil. KQ,QJ,QT, väga vabalt võivad olla ta ranges.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL10 Q9s BvB

      Kui agronoom pole, siis flatin flopi raisele ja kui turnis jätkab ja käsi ei parane, võiks alla anda. Ja miks ei saa olla tugevamad Q-d? Ma callin seal QT, QJ enamasti, vahest ka QK+

      Comment

      • Kosmonaut
        Grinder
        • Feb 2010
        • 584

        #4
        Re: NL10 Q9s BvB

        Olenevalt vastasest võib Q9 ka pre foldida lihtsalt. Flopil Bet/call on vast ok, samas ega turnis enam väga jätkata ei taha. Minu mäletamist mööda ei pidanud NL10s marginaalsetes kohtades leiutama hakkama, et korralikku winrate näidata.

        Kindlasti ei saaks olla ta ranges tugevamad Qx käed, pigem 10x/draw käed.
        Miks ? Kas ta 3bet% on vs SB kusagil 20% lähedale, ja isegi siis on tal tugevamad Qxid ranges vahest. Ja kui ta 3betib juba 20%, siis pole üldse mõtet Q9si avada tema vastu.
        Kusjuures mida enam ma mõtlen, seda rohkem meeldib bet/fold. Meil on äärmiselt raske ükskõik mis turnil jätkata. Vastast ei tea ka piisavalt, et arvata, et ta blufiks siin väga tihti jne.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: NL10 Q9s BvB

          Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
          4bet ei ole see ?

          --
          Ag muidu ise bet-calliks flopi ja vaataks turni. igast open endereid ja flushdrawsid võib veel lisanduda.

          as played. foldiks flopil. KQ,QJ,QT, väga vabalt võivad olla ta ranges.
          Mõtlesin seda: BB raises to $0.90.

          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
          Kui agronoom pole, siis flatin flopi raisele ja kui turnis jätkab ja käsi ei parane, võiks alla anda. Ja miks ei saa olla tugevamad Q-d? Ma callin seal QT, QJ enamasti, vahest ka QK+
          /Okei callin 3beti ($0.90) ning panustame turnil uuesti? /foldime reisile.

          Algselt postitas Kosmonaut Vaata postitust
          Olenevalt vastasest võib Q9 ka pre foldida lihtsalt. Flopil Bet/call on vast ok, samas ega turnis enam väga jätkata ei taha. Minu mäletamist mööda ei pidanud NL10s marginaalsetes kohtades leiutama hakkama, et korralikku winrate näidata.



          Miks ? Kas ta 3bet% on vs SB kusagil 20% lähedale, ja isegi siis on tal tugevamad Qxid ranges vahest. Ja kui ta 3betib juba 20%, siis pole üldse mõtet Q9si avada tema vastu.
          Kusjuures mida enam ma mõtlen, seda rohkem meeldib bet/fold. Meil on äärmiselt raske ükskõik mis turnil jätkata. Vastast ei tea ka piisavalt, et arvata, et ta blufiks siin väga tihti jne.
          Tänud õpetuste eest. /Püüan 6m mitte näppida enam, ilmselgelt ei biidi.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #6
            Re: NL10 Q9s BvB

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Mõtlesin seda: BB raises to $0.90.
            see bb raises to .90 on 2bet ju ? sina 3betisid, tema 4betis.

            Lihtslt parandan, ära pane tähele mind.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL10 Q9s BvB

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust

              /Okei callin 3beti ($0.90) ning panustame turnil uuesti? /foldime reisile.
              EI betiks, ma läheks c-f peale üldiselt. Lihtsalt paljudel meeldib raiseda floppi täiesti random pasaga eriti just b vs b, aga turnis annavad alla. Ja muidugi drawga ka tõesti raisetakse floppi, et saada tasuta kaart või pot maha võtta.

              Comment

              • q_q
                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                • Jan 2011
                • 6303

                #8
                Re: NL10 Q9s BvB

                liiga loose stack off
                b/f flop

                Comment

                • gtfo
                  Julm Donk
                  • Dec 2010
                  • 59

                  #9
                  Re: NL10 Q9s BvB

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust

                  Ise hakkasin mõtlema: 1. weak stack 2. Millega vastane flattib pre? Kindlasti ei saaks olla ta ranges tugevamad Qx käed, pigem 10x/draw käed.

                  Kuidas jätkaksite, või üldse foldiks 3betile?
                  1.Paarkend c ei tee veel weak stacki, eriti kui vastane on solid stattidega, Fold to cbet on ka tavaline.
                  2.Ta ranges on QT-KQ kindalsti. Seda floppi pole standard T tõsta ja tõmbeid on ka vähe KJ(/J9s) millega selline TAG võiks tõsta.

                  Imo, ilma readideta b/f flop.

                  Comment

                  • Cashmer
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2011
                    • 438

                    #10
                    Re: NL10 Q9s BvB

                    1. Kui palju ta 3betib hilisest?
                    2. Kui ei 3beti peale premiumite millegi muuga, siis on tema flopi raise ranges 55, 10ned või openended straight; kaks paari - Q10; top pair top kickeriga või second best kickeriga - AQ, KQ
                    3. panustaks flopil natukene suuremalt. Kui tihti sa flopil panustad? Kui oled betting monkey, siis võid oodata ka bluff raise blindi võitluses sellisel flopil, selliselt vastaselt
                    4. BB flopi ületõstet omakorda üle ei tõstaks. Shove peale obv fold

                    Comment

                    Working...