100NL - Hinnake mu aju

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    100NL - Hinnake mu aju

    Villain on longterm +1ptbb winner, running 22/16
    Jäänud silma pideva floppide bluffraisemistega, otherwise no reads.

    Arvestades et AK tihti 3betib pre ning bare flushdrawga villain riverile jõuda ei tohiks (erinevalt minust) peaks see olema loogiline bluff..?

    Or what?

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1335766
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (UTG): $102.20
    MP: $52.60
    CO: $194.30
    BTN: $76.50
    SB: $100.00
    BB: $134.20

    Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with A Q
    Hero raises to $2.50, 1 fold, CO calls $2.50, 3 folds

    Flop: ($6.50) Q J 6 (2 players)
    Hero bets $4.00, CO calls $4

    Turn: ($14.50) 3 (2 players)
    Hero bets $9.50, CO calls $9.50

    River: ($33.50) T (2 players)
    Hero checks, CO bets $21.00, Hero raises to $86.20
    Last edited by krayzie; 08.06.11, 17:38.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: 100NL - Hinnake mu aju

    Oot aga miks siin bluffida vaja on, tahad maja reppida?

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: 100NL - Hinnake mu aju

      Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
      Oot aga miks siin bluffida vaja on, tahad maja reppida?
      LOL

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: 100NL - Hinnake mu aju

        Sina checkid, sest sa tead, et villain bluffib riveril ja siis sa panustad, sest sa alati mõtled, et sellest jääb väheks kui lihtsalt riveril inducetud bluffi maha callid. Ma mõtlen alati riveril, et saaks ükskordki riveril tõsta niimoodi.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: 100NL - Hinnake mu aju

          oot keegi seletaks mulle, et jah miks vaja riveris check-raiseda? Kõik jõudis kohale ja vastane pidi ju millegagi callima ka need 2 tänavat.

          Või tahad 2te paari panna foldima, mis tal vaevalt on? ei jaga ma. sorry.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #6
            Re: 100NL - Hinnake mu aju

            Riverisse tuli ju üsna halb kaart(kuigi jah AK 3b pre, et rida talle kokku ei tulnud) kuigi täiesti välistada ei saa, mõnikord flatitakse ka IP UTG avangu poolt. C-foldiks ise riveri, mulle jääb ka arusaamatuks siin bluffimine. Tõesti mingi 2pairi või seti saaksid maha(kui sedagi), aga seti on vähe tõenäoline, et ta c-calliks nii drawisel boardil 2streets.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #7
              Re: 100NL - Hinnake mu aju

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              oot keegi seletaks mulle, et jah miks vaja riveris check-raiseda? Kõik jõudis kohale ja vastane pidi ju millegagi callima ka need 2 tänavat.

              Või tahad 2te paari panna foldima, mis tal vaevalt on? ei jaga ma. sorry.
              Mis FD combo sinu arust pre callis ja floppi ei raise'nud? Ei tahaks uskuda, et selline vastane KhJh raise'mata jätab flopil. Sellele vaatamata ma ei julgeks ilmselt sellist liini võtta, sest mingi osa ajast ei pruugi ta suuta foldida oma QTs või JTs.

              Comment

              • rrrr
                Grinder
                • Nov 2008
                • 904

                #8
                Re: 100NL - Hinnake mu aju

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Mis FD combo sinu arust pre callis ja floppi ei raise'nud? Ei tahaks uskuda, et selline vastane KhJh raise'mata jätab flopil. Sellele vaatamata ma ei julgeks ilmselt sellist liini võtta, sest mingi osa ajast ei pruugi ta suuta foldida oma QTs või JTs.
                KhJh on just selline käsi, millega mina CO asemel laseks Krayziel bettida. Kui Krayziel on parem käsi, siis on mul oddse. Kui Krayzie on blufi peal - no milleks teda hirmutada.
                E: st mina, kes ma tavaliselt drawsid raisen kasutaks seda hetke ära calliks vahelduseks. Eriti kui vastas on Krayzie, kes ei loobu Q-st või kes A-high paneb ohtralt barreleid :)
                Last edited by rrrr; 09.06.11, 07:29.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: 100NL - Hinnake mu aju

                  annaks su ajule 4/5

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #10
                    Re: 100NL - Hinnake mu aju

                    River bet 12 ja fold raisele.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #11
                      Re: 100NL - Hinnake mu aju

                      See on ju valueraise!

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #12
                        Re: 100NL - Hinnake mu aju

                        Ma arvan et su aju on suht hea, aga olulisem on see, kui täpselt sa antud käes vastase aju hindad.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: 100NL - Hinnake mu aju

                          Ei hakka samat juttu kirjutama ja panin krayzile kommentaari:

                          [13:20:21] Arnis Vähi (Krayzie): mis arvad sellest käest
                          [15:59:08] Rainer Roomet: sek
                          [15:59:51] Rainer Roomet: no
                          [15:59:52] Rainer Roomet: ei meeldi
                          [15:59:57] Rainer Roomet: teoreetiliselt
                          [16:00:04] Rainer Roomet: peaks ta foldima kõik muyuyd peale flushide
                          [16:00:07] Rainer Roomet: isegi nõrgad flushid
                          [16:00:12] Rainer Roomet: praktikas seda ei toimu
                          [16:00:23] Rainer Roomet: sa foldid välja kõik halvemad ja saad crying calli parematelt

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #14
                            Re: 100NL - Hinnake mu aju

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ei hakka samat juttu kirjutama ja panin krayzile kommentaari:

                            [13:20:21] Arnis Vähi (Krayzie): mis arvad sellest käest
                            [15:59:08] Rainer Roomet: sek
                            [15:59:51] Rainer Roomet: no
                            [15:59:52] Rainer Roomet: ei meeldi
                            [15:59:57] Rainer Roomet: teoreetiliselt
                            [16:00:04] Rainer Roomet: peaks ta foldima kõik muyuyd peale flushide
                            [16:00:07] Rainer Roomet: isegi nõrgad flushid
                            [16:00:12] Rainer Roomet: praktikas seda ei toimu
                            [16:00:23] Rainer Roomet: sa foldid välja kõik halvemad ja saad crying calli parematelt
                            jep

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: 100NL - Hinnake mu aju

                              Arnise aju on hindamatu.

                              Comment

                              Working...