NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1

    NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

    Vastane 28/24/2 tegelane. Sadakond kätt tema kohta. Cbetib ja varastab blinde tihedalt.

    Kas ja kui suurelt siin panustaksite?
    Mida teeksid kui river oleks olnud 5 või Q

    Poker Stars $100.00 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1328919
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    UTG: $79.00
    MP: $100.00
    CO: $100.00
    BTN: $38.50
    SB: $114.20
    Hero (BB): $143.90

    Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with T J
    4 folds, SB raises to $3, Hero calls $2

    Flop: ($6.00) 2 8 A (2 players)
    SB bets $3.50, Hero calls $3.50

    Turn: ($13.00) 2 (2 players)
    SB checks, Hero bets $7.50, SB calls $7.50

    River: ($28.00) 8 (2 players)
    SB checks
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

    Ma blufiks riverit küll. Usun, et villain läks siin turnis c-callima teadlikult nõrgema Ax või 99+ käega, et sa floadid. Kaheldav, et ta fullikut või flushi nii mängiks. Seega paneks mingi ~18. Üldiselt täiesti ilma equityta ei tahaks floatida/turnil stabida. See vaid minu mõttekäik, ootan targemate arvamusi :)

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

      8 - checkiks kindlasti järgi. Turni c/call range peaks olema tal FD, 8x, 99-KK ning vb mõni weak ace ka (mida ei pruugi ta isegi riveril foldida BvB).
      5 - arvan, et suht close on bet ja check, kuid pigem annaks alla sellise plangu peale, kui juba turnil callis oma sec paari tüüpi käega, siis ilmselt callib ka riveril.
      Q - betiksin 20$

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

        Loll olukord, oleks sul mingi thin value käsi, siis betiksid vähe ja temal kohe head pot oddsid callida isegi Kx. Paned suurelt, esindad jälle väga kitsast ranget ja kui ta juba turni foldida ei suutnud, räägib ennast ka riveri callima. Shove.

        tegelt ikka fold, ta checkcallib selle riveri kaardi kogu oma turni flattingrangega.
        Last edited by alaska; 01.06.11, 20:51.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #5
          Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Loll olukord, oleks sul mingi thin value käsi, siis betiksid vähe ja temal kohe head pot oddsid callida isegi Kx. Paned suurelt, esindad jälle väga kitsast ranget ja kui ta juba turni foldida ei suutnud, räägib ennast ka riveri callima. Shove.

          tegelt ikka fold, ta checkcallib selle riveri kaardi kogu oma turni flattingrangega.
          Kx? Kui mõlemal air, siis mängitakse ju lauda.
          Shove on minu silmis rahapõletamine, risk-reward'i suhe ei ole just parim, kui bluff peab 79% ajast õnnestuma.

          Comment

          • The_Meer
            Grinder
            • Apr 2010
            • 765

            #6
            Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

            As played ma riverit ei blufi. 5 ja Q puhul betin natsa alla poti.

            Comment

            • krayzie
              Grinder
              • Oct 2008
              • 706

              #7
              Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

              Turn ja river on suht halvad käed blufiks, arvestades et tihti üksik 8 ei beti seda turni vaid üritab odavalt showdownini jõuda. Mingi nõrgem äss ning 2nd pair käed (99-QQ) võivad teoreetiliselt foldida tho. Kui bettida peaks see olema ligi psb ($25-$27).

              5 oleks riverbetiks natuke parem käsi (ei tekita teist paari lauale), Q peale jällegi ilmselgelt ükski äss ei foldi (shared kicker), seda vist checkiksin järgi.
              Last edited by krayzie; 02.06.11, 10:44.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

                miks üldse flopil callid, jube sitt board ju? sul on aint running oudid. foldi või raisi kui tead et vastane annab A high peal kergelt respekti, mida üldiselt ei anta. Sul equity olematu.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: NL-100 JTs kas jätkame blufiga?

                  Ei bluffiks as played. Mõne muu blank kaardi korral on sul ka raske head A-d või paremat reppida.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  Working...