Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • karookas
    Jube Noob
    • May 2010
    • 126

    #1

    Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

    vastane 14/10 ja 61 kätt


    Full Tilt Poker $0.05/$0.10 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1323134
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    Hero (UTG): $10.55
    MP: $10.23
    CO: $12.43
    BTN: $9.90
    SB: $22.16
    BB: $10.00

    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K Q
    Hero raises to $0.30, 4 folds, BB calls $0.20

    Flop: ($0.65) Q 9 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $0.40, BB calls $0.40

    Turn: ($1.45) 7 (2 players)
    BB checks, Hero bets $1, BB calls $1

    River: ($3.45) 6 (2 players)
    BB bets $2.76, [color=red]Hero ???


    mida teeksite?


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Last edited by karookas; 27.05.11, 09:45.
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #2
    Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

    Callin. Madalamad mastid, read, tripsid (vähetõenäoline), bluff. Oddsid 2:3-le on mulle täitsa piisavad. QQ on vähetõenäoline (+oleks saanud 3beti pre), 66 oleks samuti foldinud ammu. Ainus loogiline käsi 99 oleks pidanud flopis raisema tõmmete pärast. 97 on 16/10 puhul harvaesinev nähtus.

    Edit: vaatsin nüüd spoilerit - mõtlesin, et sa kaalud foldimist.

    Comment

    • karookas
      Jube Noob
      • May 2010
      • 126

      #3
      Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

      Algselt postitas rrrr Vaata postitust

      Edit: vaatsin nüüd spoilerit - mõtlesin, et sa kaalud foldimist.
      Ei foldimist kindlasti mitte! Call oleks ehk õigem olnud, tõstel polnud erilist mõtet. Paardunud board jne.


      Ja minu tõste peale ehk selline vastane oleks callinud/AI läinud ainult nut flushi ja majaga, sitemad käed nagunii viskab maha.

      Seega , õige vastus on: CALL :D
      Last edited by karookas; 27.05.11, 11:12.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #4
        Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

        Solid venna vastu callin ka mina selle riveri.

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #5
          Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

          vaata nüüd villaini käiki igal tänaval ja ütle uuesti, miks shove on halb.
          edit: ma shoven sellise liini vastu ükskõik kelle vastu.

          Comment

          • Kriminaal
            Bännitud
            • Apr 2011
            • 225

            #6
            Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

            Algselt postitas qjet Vaata postitust
            vaata nüüd villaini käiki igal tänaval ja ütle uuesti, miks shove on halb.
            edit: ma shoven sellise liini vastu ükskõik kelle vastu.
            Ma pole cashimängija, aga kui shoveme millelt me siin calli saame, mis käelt, mida me biidime?
            +1 to karookas

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

              Pole spoilerit vaadanud aga ise tahaks shoveda. Aga vb jah callimine kasulikum, sest tegelt calli võime saada ainult paremalt handilt. Samas võib ka meid kinni maksta sitem flush.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #8
                Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                Standard call minu jaoks, kui ei ole infot, et callib lightilt vm. Isegi kui regil on nt 70% ajast seal kehvem käsi, siis üldjuhul ei calli lihtsalt halvem käsi, v.a vb JT.

                Comment

                • karookas
                  Jube Noob
                  • May 2010
                  • 126

                  #9
                  Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                  nii

                  kinnitus sellele ,et call on õige!

                  sarnane käsi täna:
                  ja juhtus see, millest eelpool räägiti. ehk callib ainult parem käsi "shovele"

                  vastane 68/15 over 35H

                  Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1324636
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  SB: $25.00
                  BB: $14.28
                  UTG: $23.78
                  MP: $25.00
                  CO: $25.01
                  Hero (BTN): $31.10

                  Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A K
                  3 folds, Hero raises to $0.75, 1 fold, BB calls $0.50

                  Flop: ($1.60) 9 K Q (2 players)
                  BB checks, Hero bets $0.96, BB calls $0.96

                  Turn: ($3.52) 4 (2 players)
                  BB checks, Hero bets $2.11, BB raises to $4.22, Hero calls $2.11

                  River: ($11.96) Q (2 players)
                  BB bets $2, Hero raises to $14.76, BB calls $6.35 all in

                  Final Pot: $28.66
                  BB shows 9 9 (a full house, Nines full of Queens)
                  Hero shows A K (a flush, Ace high)
                  BB wins $27.23
                  (Rake: $1.43)

                  luban ennast parandada

                  no riveri bet oli kuidagi nii haige tal.


                  Sorry, et NL25 käe siia postitasin , aga tundus selle postiga kokku sobivat!
                  Last edited by karookas; 29.05.11, 16:03.

                  Comment

                  • Kriminaal
                    Bännitud
                    • Apr 2011
                    • 225

                    #10
                    Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                    68/15 vaala vastu ma võibolla shoveks samamoodi. Sellist tegelast ei anna võrrelda selle tüübiga, kellega ülemises käes action oli :P
                    Ma arvan jah, et siin shoveks ma ise kah. Kui just mingit erilist sisetunnet ei oleks, mis ei lubaks seda teha.

                    Comment

                    • karookas
                      Jube Noob
                      • May 2010
                      • 126

                      #11
                      Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                      Algselt postitas Kriminaal Vaata postitust
                      68/15 vaala vastu ma võibolla shoveks samamoodi. Sellist tegelast ei anna võrrelda selle tüübiga, kellega ülemises käes action oli :P
                      Ma arvan jah, et siin shoveks ma ise kah. Kui just mingit erilist sisetunnet ei oleks, mis ei lubaks seda teha.
                      Krt isegi waalal on vahest hea käsi mina muidugi tema asemel oleks krt kohe laamendama hakanud sellise käega sellised boardil.
                      oleks ta normilt tõst siis oleks vist isegi callind, samas tal oleks norm tõste järel nii vähe järgi. ei teagi

                      aga nuh õnneks võitsin samal ajal teises lauas nati rohkem, niiet tuju hea ja sess ilusti paar BI jälle plussis:P
                      Last edited by karookas; 29.05.11, 16:07.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #12
                        Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                        Sellise vastase vastu nutflushiga oleks ise samamoodi shovenud, kui riveril nii nõrgalt betib.
                        Aga üldiselt - tee ikka eraldi teema uue käe jaoks pigem.

                        Comment

                        • karookas
                          Jube Noob
                          • May 2010
                          • 126

                          #13
                          Re: Nl10 riveri otsus, mida teeksite teie? Tänan!

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Sellise vastase vastu nutflushiga oleks ise samamoodi shovenud, kui riveril nii nõrgalt betib.
                          Aga üldiselt - tee ikka eraldi teema uue käe jaoks pigem.
                          ok edaspidi kindlasti teen, siin ei saa midagi vist enam muuta!:(

                          Comment

                          Working...