NL6: KK, mida teeme riveril?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #1

    NL6: KK, mida teeme riveril?

    Kuna riveril oleme 99 korda 100'st ees, siis vast eriti muret ei pea tundma, et beat võiksime olla.
    Küsimus on aga selles, et millise liini peaks hero siin võtma, et max. valuet saada. Kas peaksime ise veel tulistama ja lootma, et nõrgemad majad/flushid meid maha callivad või check-raiseme?
    Kuidas on mängitud liin üldiselt? Kas flopi poleks pidanud siin kahe vastase vastu c-bettima? Kas turnis pool potti on liiga vähe või üldse -EV otsus?

    Pacific Poker - $0.06 NL - Holdem - 6 players
    Hand converted by PokerTracker 3

    SB: $6.06
    BB: $2.75
    Hero (UTG): $6.78
    MP: $1.44
    CO: $3.93
    BTN: $5.37

    SB posts SB $0.03, BB posts BB $0.06

    Pre Flop: ($0.09) Hero has K K

    Hero raises to $0.18, fold, CO calls $0.18, BTN calls $0.18, fold, fold

    Flop: ($0.63, 3 players) 2 5 4
    Hero bets $0.42, CO calls $0.42, BTN calls $0.42

    Turn: ($1.89, 3 players) 2
    Hero bets $0.94, CO calls $0.94, BTN calls $0.94

    River: ($4.71, 3 players) K
    Hero ???
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #2
    Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

    Mina shoveks alati.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #3
      Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

      Kui sa vastaste kohta infi ei anna, siis on keeruline öelda, kas minna c-raise' peale või mitte. Üldiselt ma ei ajaks asja keeruliseks ja shoveks või betiks 3/4psb riveril, as played. Turni betsizing on minu arust suht ok, kui sul oli plaan ikka bet/foldida.

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

        Algselt postitas fyte Vaata postitust
        Kui sa vastaste kohta infi ei anna, siis on keeruline öelda, kas minna c-raise' peale või mitte. Üldiselt ma ei ajaks asja keeruliseks ja shoveks või betiks 3/4psb riveril, as played. Turni betsizing on minu arust suht ok, kui sul oli plaan ikka bet/foldida.
        Ma oleks iga non-K mastikaardi peale riveri check-foldinud.
        Vastaste kohta on raske infot anda, kuna mängitud oli vaid paarkümmend kätt. Tõenäoliselt on tegu selliste mikrolimiidi "average Joe"-dega.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

          Turni betiks obv ligi poti või donki vastu rohkemgi. Kui vastane pole just station, siis c-raiseks riverit, kuna muidu harva callivad kehva mastiga aga checki peal enäeb seal bluffe ja hea mastiga betitakse ka obv ja vb foldi enam ei leita... samas kuna on 2 vastast, võiks ka ise bettida miski 1/2 ja loota calli või raiset..
          Shove hirmutab mitte nuts mastid välja imo.
          Last edited by emmimees; 15.05.11, 19:46.

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #6
            Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

            Stackide järgi eeldan, et vastased on halvad mängijad. Turnis betin rohkem. Nende calling range on kordades suurem sellest rangest, millest taga oled, isegi 45-te beadid nüüd. river: BTN-il, kellel oli suurem stack, on ca 3.8 järel ja pot 4,73 nii, et minu jaoks ainuke lahendus on shove.

            Comment

            • Kosmonaut
              Grinder
              • Feb 2010
              • 584

              #7
              Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

              Ma vast betiks turni rohkem ja foldiks shovele siiski. Riveril rahulikult shove - kõige rohkem valuet mu meelest. Üks tüüp callib sind suure tõenäosusega (ajas oma masti taga). Kui neil on käsi, millega callida ei taha, ei hakka nad ka bettima siin (kui just pole mingit special readi, et üks neist on mingi aggromonkey kui temale checkida - sel juhul aga mängiks juba flopil , hiljemalt turnil teistmoodi).

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #8
                Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

                Käe outcome. Bettisin 3/4 ja mõlemad foldisid.

                Pacific Poker - $0.06 NL - Holdem - 6 players
                Hand converted by PokerTracker 3

                SB: $6.06
                BB: $2.75
                Hero (UTG): $6.78
                MP: $1.44
                CO: $3.93
                BTN: $5.37

                SB posts SB $0.03, BB posts BB $0.06

                Pre Flop: ($0.09) Hero has K K

                Hero raises to $0.18, fold, CO calls $0.18, BTN calls $0.18, fold, fold

                Flop: ($0.63, 3 players) 2 5 4
                Hero bets $0.42, CO calls $0.42, BTN calls $0.42

                Turn: ($1.89, 3 players) 2
                Hero bets $0.94, CO calls $0.94, BTN calls $0.94

                River: ($4.71, 3 players) K
                Hero bets $3.53, fold, fold

                Hero wins $4.44

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #9
                  Re: NL6: KK, mida teeme riveril?

                  Nii nad teevad jah ilma kõrge flushita..

                  Comment

                  Working...