NL25. 78s, flush drw ja mid pair

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #1

    NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    Kuidas peaks antud kätt flopist mängima? C-bet ju on standard, aga mida teha vastase tõste peale, kas shove või call?

    Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1301214
    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

    SB: $32.85
    BB: $22.85
    UTG: $16.33
    Hero (CO): $68.41
    BTN: $27.25

    Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with 8 7
    UTG calls $0.25, Hero raises to $1, BTN calls $1, 2 folds, UTG calls $0.75

    Flop: ($3.35) T 3 7 (3 players)
    UTG checks, Hero bets $2, BTN raises to $5.75, UTG folds, Hero ???
  • bounce
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 865

    #2
    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

    vastase kohta infot?
    vaakumis ma siin calliks ja otsustaks turnis.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

      Kui mingi agrom vastane, tõstaks mingi 15 peale ja calliks shove või lükkaks turnis ülejäänud sisse. Või siis shoveks juba flopis. Üldiselt mulle ei meeldi hea käe ja drawga anda flopis OOP initsiatiivi ära ja minna c-call mode peale, ma lükkaks siin iga vastase vastu nuppe ja loodaks, et pole setti.

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #4
        Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

        Raise ja bustoks imo, kõik turnid ja riverid mis meile sobivad hirmutavad tõenäoliselt teda.

        Comment

        • vonkartoffel
          Pokkerihai
          • May 2009
          • 1658

          #5
          Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

          Siin paneks tundmatu vastu stackidele.

          Comment

          • oitarvi
            Vana Tegija
            • Jan 2009
            • 1231

            #6
            Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

            Vastane oli suht solid. Selliste regulari andmetega. Ise kahtlustasin overpairi tal olevat, mõtlesingi kuidas kasumlik käituda flopis on tema tõste peale, et kas shove - overpairi vastu siis 50/50 olukord või callime tõste ja üritame turni hittida, aga kui ei hiti siis kuidas edasi mängida?

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

              Huvitav, et solid reg ei 3beti JJ+. Võib ju flip olla ülepaari vatsu, aga fold equity mängib ka rolli imo. Call on minu jaoks välistatud juba seepärast et oleme OOP, päris minraise ka pole ja saame vaid ühe kaardi callimisega kui turni ruutut ei tule ja betib mingi 12$, siis kellad.

              Comment

              • kmatser
                Kahtlustatav Pettus(t)es
                • May 2010
                • 51

                #8
                Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

                Shove on igaljuhul parem kui call, kuigi sa saad 99% call-i kuna ta on toppinud ~40% oma stackist flopis juba sisse. Lihtsalt looda, et oled flush draw vastu või et hitid turn/river-is , kuna call-i puhul jääme me igaljuhul väga ebamugavasse vaakumi ja me ei tea mida teha kui turn on brick.

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #9
                  Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

                  Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                  Huvitav, et solid reg ei 3beti JJ+. Võib ju flip olla ülepaari vatsu, aga fold equity mängib ka rolli imo. Call on minu jaoks välistatud juba seepärast et oleme OOP, päris minraise ka pole ja saame vaid ühe kaardi callimisega kui turni ruutut ei tule ja betib mingi 12$, siis kellad.
                  Kusjuures vastasel olidki pocket soldatid. Kummaline jah, et ta preflop 3betti ei teinud mulle. Flopis panin ta jah ülepaari peale, kuigi väga vabalt võis seal ju set ka olla. Preflop lihtsalt madala pocketiga raiset callitud. Aga nupud läksid meil flopist sisse jah.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: NL25. 78s, flush drw ja mid pair

                    Ei tea mi ssee vastane seal shovet callides mõtles siis, suht retard nii JJ mängida imo.. tema õnneks oli kõige kehvem käsi, mis sul üldse olla sai...

                    Comment

                    Working...