NL10 QQ vs BTN

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    NL10 QQ vs BTN

    BTN siis 204 käe peale 14/13 nitipoolne villain.. Küsimus on, et kas call on õige sellise vastase vastu või QQ'ga tuleks teda 4bettida pre?

    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    Hero (BB) ($9.89)
    UTG ($7.81)
    MP ($10.15)
    Button ($14.32)
    SB ($13.76)

    Preflop: Hero is BB with Q, Q
    1 fold, MP bets $0.30, Button raises $0.90, 1 fold, Hero ???????
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #2
    Re: NL10 QQ vs BTN

    Mingi 3bet % ka oli tema kohta? Kes MP oli?

    Üks hiljutine teema: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...r-3betib-fishi

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: NL10 QQ vs BTN

      3bet on tal 11%, SN: finafisken

      Comment

      • Madis_89
        Grinder
        • Feb 2009
        • 841

        #4
        Re: NL10 QQ vs BTN

        Mina 4betiks, calliga meelitame MP ka liiga tihti sisse ja hiljem 3way oop ei ole nii lihtne enam.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: NL10 QQ vs BTN

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          3bet on tal 11%, SN: finafisken
          Ei ma mõtlesin MP statse, et mis mule ta BTN võis jätta, mitte nime :D.
          Aga kuna BTN nende paarisaja käe peale varem ka 3bettind, siis tõenäoliselt ma shoveks kuna oleksin rahul ka flipiga või dead moneyga kui et OOP võimalike overitega boardil mängida. Aga võib seda ilmselt igatipidi mängida, ise eelistan hea käega pf võimalikult palju sisse ajada.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: NL10 QQ vs BTN

            Okei, sain Sinust aru nii, et tahtsid teada, kes ta oli :D Aga MP statsid olid 14/12 116 käe peale! Aga ise ka muidu preflop lihtsalt callisin kuna ei olnud seda õiget sisetunnet, et 4bettida teda. MP foldis pf ning BTN'il oli JJ... niiet vahest ka sisetunne valetab :D Ma ei kasuta HUD'i laudades pmst 80% kätest, mida mängin ja ei tunne puudust ka väga.. Eks kunagi tuleb see aeg, kui ka kasutama hakkan!
            Last edited by kjmrc; 04.05.11, 19:00.

            Comment

            Working...